Актуальні новини

Ледь помітна різниця між фото Меган Маркл та Кейт Міддлтон

Преса часто порівнює цих двох королівських осіб, тому не дивно, що була помічена різниця у їх манері позувати на камеру.

Що стосується королівської сім'ї, то Меган Маркл і Кейт Міддлтон наче дві горошини у одному стручку. Мало того, що їхній природний шарм змушує нас, звичних людей, шаленіти, але і їх стильні гардероби, це те, заради чого багато жінок ладні просто вмерти.

Проте між цими двома дамами є одна маленька різниця: як вони позують для фотографій. Хоча ви, ймовірно, ніколи цього не помічали, експерти з мови тіла кажуть, що саме ця манера позувати багато говорить про їхні особистості, інформує .

З одного боку, Меган дивиться прямо в камери. Це робить її доступною, привітною та впевненою, на думку експертів.

Хоча Меган є майже одного віку з Кейт, у їхній поведінці на камеру існує віртуальна різниця в поколіннях. Цієї думки притримується Джуді Джеймс, автор книги "Мова тіла". Як і багато молодих жінок покоління selfie, звичка Мегана робити те, що називається " слідкування за камерою" (обертаючись до камери прямим поглядом), припускає бажання спілкуватися відкрито і впевнено, тобто таким способом, у який її колеги роблять фото для соціальних медіа.

Тим часом, герцогиня Кембриджська навряд чи коли-небудь безпосередньо контактує з камерами, вважаючи за краще відвести погляд. Для Джеймса ця звичка свідчить про те, що вона може мати більш стриману або пасивну особистість.

Факт, що вона навіть потрапила за камеру, щоб зафіксувати деякі з офіційних фотографій її дітей, свідчить про трохи більш інтровертну особистість, ніж у Меган, котра впевнена на камеру. Вона красиво стоїть, але від неї немає постійного прямого спілкування.

  Анджеліна Джолі зніме фільм про найкращого фоторепортера усіх часів

Звичайно, це не єдина різниця між цими прекрасними королівськими жінками, проте, вона очевидна.

Залишити відповідь