Актуальні новини

MARUV попросила підтримки і розсекретила пункти договору з НОТУ по Євробаченню

За порушення будь-якого пункту – штраф 2 млн грн.

Переможниця національного відбору на Євробачення 2019, українська співачка MARUV, на своїй сторінці в "Instagram" розкрила секретні пункти договору, який вона як учасник від України має підписати з Громадським мовником (НОТУ), інформує .

Спочатку Анна Корсун (справжнє ім'я співачки) прокоментувала той факт, що у неї "хочуть відібрати перемогу":

"Останні 24 години були найбільш емоційними в моєму житті. Я здобула чесну перемогу у Національному відборі на "Євробачення-2019", отримавши максимальну підтримку від телеглядачів і високий бал від членів журі. Але тепер нашу з вами перемогу хочуть забрати. Я – українка, люблю свою країну і пишаюся тим, що буду представляти Україну в Тель-Авіві на міжнародному конкурсі "Євробачення – 2019" незважаючи на те, що за добу я отримала пропозиції від трьох різних країн представляти їх. Але моя відповідь категорична – я виступаю від України і ніяк інакше!", – написала артистка.

І розкрила окремі пункти договору, який вона повинна підписати з Національною громадською телекомпанією України (НОТУ) для участі в Євробаченні:

"Ви, напевно, вже чули про договір між учасником від України і НТКУ, який повинен бути підписаний сьогодні до обіду.

Я готова відмовитися від виступів у Росії. У прямому ефірі відповіла на всі питання, які цікавили журі. Я не відвідувала Крим з 2014 року. Не порушувала жодного Закону України. А також готова взяти на себе всі витрати по участі в Міжнародному конкурсі.

А тепер про найгучніший договір, який вимагають від мене:

1. Мені заборонена будь-яка імпровізація на сцені без затвердження НТКУ. Неузгоджений шпагат, наприклад, призведе до штрафу в 2 мільйони гривень.

  Шалене порно, невдала відпустка

2. Негайна передача авторських прав на пісню, що належать світовому лейблу Warner Music (про ці права було відомо до початку конкурсу).

3. Чітко виконувати будь-які вимоги і вказівки НТКУ. Теоретично, мене можуть змусити танцювати на Дні народження у якогось віце-прем'єра, у випадку відмови, мене дискваліфікують і зобов'яжуть знову виплатити штраф у 2 мільйони гривень. Плюс компенсувати НТКУ нібито збитки!

4. Заборона на спілкування з журналістами без погодження з НТКУ, що повністю порушує свободу слова і права людини.

І ще багато чого абсурдного.

У разі порушення одного з пунктів – штраф 2 мільйони гривень і компенсація збитків ще на невизначену суму.

Натомість від НТКУ я НІЧОГО не отримую: ані копійки фінансової підтримки, ані допомоги в організації поїздки, ані, тим більше, міжнародної промо підтримки. Навіть візою я повинна займатися сама.

Хоча, в договорі є всього кілька пунктів обов'язків НТКУ:

1. Давати мені підказки щодо правил проведення конкурсу.

2. З дозволу НТКУ взяти з собою 10 осіб за свій рахунок", – перерахувала пункти договору MARUV.

Співачка додала, що відчуває тиск і бачить явні спроби змусити відмовитися представляти свою країну на міжнародному конкурсі "Євробачення -2019".

"Я прошу вашої підтримки, підтримки преси та незалежних журналістів, які не готові виконувати чиєсь замовлення", – такими словами артистка закінчила свій пост.

Залишити відповідь