Актуальні новини

MARUV попросила підтримки і розсекретила пункти договору з НОТУ по Євробаченню

За порушення будь-якого пункту – штраф 2 млн грн.

Переможниця національного відбору на Євробачення 2019, українська співачка MARUV, на своїй сторінці в "Instagram" розкрила секретні пункти договору, який вона як учасник від України має підписати з Громадським мовником (НОТУ), інформує .

Спочатку Анна Корсун (справжнє ім'я співачки) прокоментувала той факт, що у неї "хочуть відібрати перемогу":

"Останні 24 години були найбільш емоційними в моєму житті. Я здобула чесну перемогу у Національному відборі на "Євробачення-2019", отримавши максимальну підтримку від телеглядачів і високий бал від членів журі. Але тепер нашу з вами перемогу хочуть забрати. Я – українка, люблю свою країну і пишаюся тим, що буду представляти Україну в Тель-Авіві на міжнародному конкурсі "Євробачення – 2019" незважаючи на те, що за добу я отримала пропозиції від трьох різних країн представляти їх. Але моя відповідь категорична – я виступаю від України і ніяк інакше!", – написала артистка.

І розкрила окремі пункти договору, який вона повинна підписати з Національною громадською телекомпанією України (НОТУ) для участі в Євробаченні:

"Ви, напевно, вже чули про договір між учасником від України і НТКУ, який повинен бути підписаний сьогодні до обіду.

Я готова відмовитися від виступів у Росії. У прямому ефірі відповіла на всі питання, які цікавили журі. Я не відвідувала Крим з 2014 року. Не порушувала жодного Закону України. А також готова взяти на себе всі витрати по участі в Міжнародному конкурсі.

А тепер про найгучніший договір, який вимагають від мене:

1. Мені заборонена будь-яка імпровізація на сцені без затвердження НТКУ. Неузгоджений шпагат, наприклад, призведе до штрафу в 2 мільйони гривень.

  Меган Маркл та принц Гаррі судяться з британською пресою

2. Негайна передача авторських прав на пісню, що належать світовому лейблу Warner Music (про ці права було відомо до початку конкурсу).

3. Чітко виконувати будь-які вимоги і вказівки НТКУ. Теоретично, мене можуть змусити танцювати на Дні народження у якогось віце-прем'єра, у випадку відмови, мене дискваліфікують і зобов'яжуть знову виплатити штраф у 2 мільйони гривень. Плюс компенсувати НТКУ нібито збитки!

4. Заборона на спілкування з журналістами без погодження з НТКУ, що повністю порушує свободу слова і права людини.

І ще багато чого абсурдного.

У разі порушення одного з пунктів – штраф 2 мільйони гривень і компенсація збитків ще на невизначену суму.

Натомість від НТКУ я НІЧОГО не отримую: ані копійки фінансової підтримки, ані допомоги в організації поїздки, ані, тим більше, міжнародної промо підтримки. Навіть візою я повинна займатися сама.

Хоча, в договорі є всього кілька пунктів обов'язків НТКУ:

1. Давати мені підказки щодо правил проведення конкурсу.

2. З дозволу НТКУ взяти з собою 10 осіб за свій рахунок", – перерахувала пункти договору MARUV.

Співачка додала, що відчуває тиск і бачить явні спроби змусити відмовитися представляти свою країну на міжнародному конкурсі "Євробачення -2019".

"Я прошу вашої підтримки, підтримки преси та незалежних журналістів, які не готові виконувати чиєсь замовлення", – такими словами артистка закінчила свій пост.

Залишити відповідь