Актуальні новини

Леді Гага розповіла всю правду про роман з Бредлі Купером

Чутки про роман зірок продовжує привертати увагу публіки. Розставити всі крапки над "І" вирішила сама оскароносна артистка.

Після виступу зірок на премії "Оскар – 2019" громадськість ще більше запідозрила, що акторів пов'язує щось більше, ніж робота, інформує .

Незважаючи на те, що нещодавно співачка розмісти пост, в якому розповіла, що їх з колегою по фільму нічого, крім дружби, не пов'язує чутки про роман Бредлі і Гаги не вщухають.

Подейкують, що це помічають вже всі навколо (наприклад, зіркові гості церемонії "Оскар") і що Ірина Шейк (дружина Купера, з якою вони разом виховують дочку) навіть відписалася від співачки в Instagram!

Леді Гага вирішила зробити ще одну спробу і відверто розповіла про стосунки з Бредлі Купером на шоу Джиммі Кіммела. Співачка і тепер актриса заявила, що вся справа в тому, що люди бачать те, що хочуть бачити, – любов, як у їх персонажів фільму.

"Зірка народилася" – це історія любові, і наша пісня теж про кохання. Тому для нас було важливо, щоб між нами був зв'язок. Коли ви співаєте пісні про кохання, це те, що люди хочуть відчути", – поділилася вона.

Здається, у зірок дійсно вийшло відмінно зіграти любов і змусити всіх в неї повірити.

"Я артистка, і я думаю, ми з Бредлі проробили відмінну роботу… Обдурили вас!" – пожартувала на шоу Гага. Здається, "Оскар" забрали з собою не ті актори!

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  У Львові закрився актокінотеатр Kinolife Cinema

Залишити відповідь