Чимало людей вірять в теорію змови.

Інтернет — досить дивна штука. Завдяки йому можна зануритись у світ мемів і гіфок, він також може провокувати теорії змов, які стосуються відходу з життя знаменитостей, які насправді не мертві, і здається, що вони все ще знаходяться в нашому світі, інформує .

Однією з останніх новин, яка вразила всіх, стало те, що Стів Джобс все ще живий і мешкає в Єгипті. Цьому є підтвердження у вигляді фотографії.

Всі знають Стіва Джобса як видатного американського підприємця, винахідника і промислового дизайнера, який отримав широке визнання в якості піонера ери інформаційних технологій. Він став одним із засновників, головою ради директорів і генеральним директором американської корпорації Apple, а також одним із засновників CEO кіностудії Pixar.

Джобсу у 2003-му році поставили невтішний діагноз: нейроендокринна пухлина підшлункової залози. Він безуспішно, але відважно боровся з раком протягом восьми років, поки не помер від зупинки дихання, яку спровокувала пухлина. Йому було 56 років на момент смерті.

Шанувальники з плином часу прийняли той факт, що Джобса більше немає з нами. Або, принаймні, до останнього моменту, коли в мережі з'явилася фотографія, на якій зображений чоловік, дуже схожий на Джобса, який сидить за столом дешевого кафе в Єгипті.

Тепер багато хто вірить в теорію змови про те, як магнат Apple вирішив підробити свою смерть для того, щоб далі спокійно і просто жити в анонімності, чимало людей навіть запропонували повернути його в США для того, щоб він придумав і винайшов чергові інновації у світі техніки.

Тому є підозри, що ексголова Apple все ж фальсифікував свою смерть, як репер 2pac, який, ймовірно, мешкає в Бразилії або на Кубі після того, як, за офіційними даними, помер 13 вересня 1996 року внаслідок дихальної недостатності і зупинки серця у зв'язку з безліччю вогнепальних поранень.