Публікація екс-дружини Потапа дуже здивувала користувачів.

Колишня дружина репера Потапа прикувала увагу користувачів. Продюсер Ірина Горова здивувала Мережу несподіваним знімком з солістом гурту Rammstein Тіллем Ліндеманном.

Продюсер і екс-дружина українського репера Потапа (Олексій Потапенко), Ірина Горова, спантеличила шанувальників новими фото. На своїй сторінці в Instagram продюсер опублікувала знімок в обіймах співака Тілля Ліндеманна, інформує .

Відповідний кадр був зроблений в Баку, де нещодавно стартував російський фестиваль "Спека". На фото Ірина ніжно цілує Тілля в щоку, а в підписі зізнається йому в почуттях.

Нагадаємо, два роки тому схожий знімок на цьому фестивалі зробила Світлана Лобода. Після цього їй почали приписувати роман з німецьким музикантом. Фани також припускають, що саме Тілль є батьком молодшої доньки співачки Тільди.

Що стосується особистого життя Ірини, то після розлучення вони з Потапом залишилися друзями: ведуть спільні проєкти і виховують сина. Продюсер також була присутня на весіллі Олексія з Настею Каменських. Там вона, до речі, з'явилася разом зі своїм бойфрендом Євгеном Артюховим. Тому знімок з Ліндеманном особливо здивував шанувальників.

Втім, користувачі з гумором відреагували на публікацію: "Обережно, Лобода вже народила після загального фото", "Лобода вже народила, ви наступна", "Вони вагітніють від одного його погляду", "Нова LOBODA".