Дмитро Комаров взяв паузу в експедиції і відправився з дружиною Олександрою Кучеренко зустрічати Новий 2021 рік в теплі краї.

Зірка програми “Світ навиворіт”, мандрівник і журналіст Дмитро Комаров і його молода дружина,” Міс Україна-2016 “і ведуча програми” Зірковий спорт” Олександра Кучеренко дотримуються сімейної традиції, розпочатої минулого року. Так, 2020 рік зіркова пара зустріла на пляжі в Сінгапурі з салатом олів’є і шампанським. Цього разу подружжя знову відсвяткувало Новий рік у теплих краях. Однак, назву країни вони поки тримають в таємниці, інформує Ukr.Media.

На своїх сторінках в Instagram Дмитро і Олександра запостили фотографію, де вони удвох сидять на піску біля маленької ялинки, прикрашеної квітами і мандаринами. Кучеренко позує в літньому сарафані і в головному уборі Снігуроньки. А Комаров постав на знімку в шапці Санта Клауса, білій сорочці, світлих шортах і сонцезахисних окулярах. В описі до кадру Дмитро зазначив, що зробив паузу в експедиції, щоб побачитися з дружиною.

“Вже традиційно 31 Грудня роблю паузу в експедиції і зустрічаюся з коханою дружиною. Ось, прилетів з “іншої планети”, попереду кілька днів перезавантаження — і знову за роботу”, — написав мандрівник.