Телеведуча зачарувала прихильників фотографіями з Шанхая.

Популярна телеведуча Леся Нікітюк нещодавно запустила своє тревел-шоу «ЛеМаршрутка», де показує різні туристичні і не туристичні місця нашої рідної України, інформує Ukr.Media.

Сама ж Нікітюк зараз знаходиться в Китаї, туди вона вирушила на відпочинок. Дівчина засипала стрічку соціальної мережі Instagram знімками з Шанхая, на яких показує підписникам моменти свого яскравого відпочинку.

Телеведуча опублікувала кілька фото, на яких постала в стильному образі casual. Для прогулянки по Шанхаю дівчина вибрала червону кофту oversize і світлі штани, до яких додала ремінь з масивною пряжкою.

Також Нікітюк доповнила образ сонцезахисними окулярами в незвичайній оправі, і заплела волосся у високий хвіст.

Шанувальники залишили Лесі безліч коментарів: «Леся Іванівна ти сама крута на весь Шанхай», «Леся ти кожного разу дивуєш!!!», «Гарнюня ти наша», «Вам так личать ці окуляри», — пишуть шанувальники.

Потрібно нагадати, що Нікітюк перший раз з’явилася на телебаченні, взявши участь в українському «Бігуді Шоу» дяді Жори. У 2009 році вона з’явилася на телеекранах в компанії з близькою подругою Ольгою Панасенко.

Пізніше творчий дует неодноразово штурмував сцену комедійного проекту «Розсміши коміка». Найбільш яскравий виступ артисток «Галю, я в маршрутці…» потрапило на YouTube, де відео подивилися кілька мільйонів користувачів, що стало проривом у творчій кар’єрі дівчини.