Леся Никитюк стала жертвою невдалого розіграшу.

Популярна українська телеведуча Леся Нікітюк не на жарт налякала шанувальників недавнім відео в Instagram-stories. Знаменитість розповіла про те, як її образив друг, інформує Ukr.Media.

Блондинка опублікувала відеозвіт про те, з чого для неї почався ранок сьогоднішнього дня. Вийшовши у двір свого будинку, разом з чотириногим улюбленцем Рафіком, Никитюк стала свідком того, як на капоті її авто люди, які не мають визначеного місця проживання, влаштували застілля.

Теледіва цілком резонно висловила обурення, але немолоді і нетверезі люди, проігнорували її зауваження. Вони пояснили, що святкують день народження і нікуди не збираються йти. Тоді Никитюк змінила стратегію і заспівала одному з не прошених гостей привітання в надії, що це змусить їх передумати, але щось пішло не так…

Через нервове переживання ведучій довелося звернутися за медичною допомогою і вже в кабінеті лікаря, вона розповіла, що ранкова ситуація, була розіграшем, який організував її друг і шоуменом Олександр Педан. Никитюк розповіла, що дуже злякалася, оскільки на місце події прибув екіпаж патрульної поліції, а потім «почалася стрілянина».

З очима, повними сліз, телезірка офіційно заявила, що припиняє будь-які стосунки з Педаном і зазначила, що «він втратив подругу».

Буквально через півгодини в записі Олександра Педана з’явилося відео, на якому він попросив вибачення у Никитюк за свій невдалий жарт.

А пізніше він відправився на зйомки телеефіру з Никитюк, щоб особисто вибачитися за невдалий розіграш: