Актуальні новини

Лідер рок-гурту «МЕРІ» заспівав разом із дітьми з нагоди 30-річчя Незалежності

Йдеться про пісню «Я з України», яка вийшла в однойменному альбомі Віктора Винника і «МЕРІ» ще 2016-го, одразу ж стала однією з візитівок гурту, а також своєрідним маніфестом на підтримку української ідентичності та мови й отримала широке висвітлення та обговорення серед різних слухацьких кіл.
Вже п’ять років кожен свій гурт «МЕРІ» завершує саме треком «Я з України». А нещодавно друг команди – режисер Олег Бачинський, який зняв для Віктора Винника і «МЕРІ» кілька кліпів («Місто», «Прощатися», «Бувай ми здорова» тощо), запропонував цікавий спільний проєкт – спробувати виконати пісню «Я з України» разом із учнями трускавецьких шкіл, а також відзняти на неї відео.
Трускавець – рідне місто Віктора Винника (тут він свого часу закінчив школу). Отож ідея видалась Вікторові цікавою, і він одразу погодився. Про це «Дню» розповіла промоменеджер проєкту Ольга Максим’як.
Втілювачі задуму зазначають, що у записі взяли участь звичайні діти, більшість із яких раніше співала тільки на уроках музики. «Але дитяча щирість і безпосередність зробили свою справу –  пісня зазвучала абсолютно по-новому. А під час зйомок відео старшокласники продекламували фрагменти віршів Василя Стуса, і це стало справжньою родзинкою кліпу і наповнило роботу новими змістами», – говорить лідер гурту «МЕРІ» і додає, що працювати над записом та зйомками цього спільного з дітьми проєкту було надзвичайно цікаво, а результат вийшов дуже символічним, бо у пісні навколо однієї мети об’єдналися кілька поколінь українців, щоби ще раз проголосити, що на карті світу є така країна – Україна і що «Ми – з України»!
Відео можна переглянути тут.
Тетяна КОЗИРЄВА, Львів, “День”

  Між театром та космосом

Залишити відповідь