Найрідніша людина телеведучої нещодавно відсвяткувала день народження.

Телеведуча Лідія Таран на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала пост-привітання для своєї матусі, в якої днями був День народження. Лідія розповіла кілька фактів про свою маму, а також показала спільні фотографії з нею. Телеведуча зізнається, що її активній мамі зараз дуже складно дається сидіти вдома і не займатися своєю улюбленою справою — скандинавською ходьбою, інформує Ukr.Media.

Лідія опублікувала кілька спільних з Марією Гаврилівною кадрів, на яких вони позують в піжамах в домашній обстановці. Як зізналася сама ведуча, ці фото були зроблені ще тоді, коли про день в піжамах вона могла тільки мріяти. Також телеведуча познайомила своїх підписників з мамою, розповівши про неї кілька фактів. Виявляється, Марія Гаврилівна — дуже активна жінка, вона обожнює працювати в городі, вона справжній революціонер (відвідала всі мітинги, адже дуже переживає за рідну Україну), вона обожнює займатися скандинавською ходьбою.

Лідія зізнається, що її мамі досить складно сидіти вдома на карантині, і нікуди не виходити. «Я дуже сподіваюся, що це такий перший і єдиний її день народження. А фотки зроблені в ті прекрасні часи, коли про день в піжамах ми могли тільки мріяти…», — пише співачка.