Олександра Зарицька схудла на 20 кг, захопивши неймовірною фігурою шанувальників. Дівчина скинула зайву вагу завдяки участі у "Танцях із зірками".

Олександра Зарицька минулого року взяла участь у проєкті “Танці з зірками”, під час якого неабияк схудла. Саша намагається правильно харчуватися і продовжує займатися спортом, що відбилося на її фігурі. Нещодавно дівчина у себе в Instagram опублікувала нові знімки, які стали предметом обговорення її шанувальників. Олександра повідомила, що стане новим тренером чергового сезону проєкту «Голос країни». Солістка групи KAZKA постала перед підписниками в стильному образі, інформує Ukr.Media.

Саша опублікувала фото, на яких позувала в сукні відтінку електрик. Наряд підкреслив талію виконавиці. Образ вона доповнила щільними лосинами відтінку сукні, що плавно переходять у взуття і такими ж рукавичками. Здається, стилісти при створенні образу надихалися стилем бренду Balenciaga. Шанувальники стали засипати компліментами дівчину, зазначивши, що вона сильно схудла і це їй дуже йде.