Зірка все частіше почала показувати фото доньки.

Нагадаємо, Маша — друга дитина телеведучої. Від першого чоловіка барабанщика групи «Ласкавий травень» Сергія Ленюка у Кудрявцевої є син Жан. У травні минулого року Лєра стала бабусею. У неї з'явився онук Лев. А мамою вдруге Лєра Кудрявцева стала 13 серпня минулого року. Зірка намагається берегти дитину від зайвої уваги, яка їй зараз зовсім не потрібна, але обличчя дитини телеведуча нещодавно все ж почала показувати, інформує .

До речі, Лєра Кудрявцева спростувала чутки про сурогатне материнство. Зірка виглядає чудово, здається, ніби вагітність зовсім не змінила її фігуру. Настільки прекрасний зовнішній вигляд дав привід недоброзичливцям припустити, що в 47 років Лєра народила не самостійно, а звернулася до послуг сурогатної матері. В результаті навіть у коментарях під постами зірки на її особистій сторінці в Instagram користувачі почали гадати, як же з'явилася на світ Маша. Виявилося, Лєра всі ці домисли читає — і дуже обурена подібними розмовами.

Так, за словами Лєри, вона намагалася знову стати мамою протягом шести років:

Раніше я думала, що метелики в животі можуть бути тільки від пристрасті, але взявши доньку на руки, я зрозуміла, що абсолютно щаслива. Коли я народжувала в 19 років, сприймалося все трохи інакше, простіше. А зараз це вимолена донька, яку нам з Ігорем подарував Бог.

Нагадаємо, що з 2013 року Лєра одружена з хокеїстом Ігорем Макаровим. Для чоловіка цей шлюб став першим, для телеведучої це вже третє заміжжя і четверті тривалі відносини. До речі, Ігор на 16 років молодший від своєї дружини, але їх це не бентежить.