Ведуча показала свій фірмовий стрибок.

Українська телеведуча привела в захват своїх численних шанувальників, показавши повітряне фото. У своєму Instagram-акаунті Лілія опублікувала фотографію, продемонструвавши чудову розтяжку. У публікації телеведуча зізналася, що її улюблені телеглядачі надихають її кожен день прокидатися на роботу. До слова, Лілія показала ідеальний наряд для сезону бабиного літа — симпатичний костюм молочного кольору, інформує Ukr.Media.

На телеведучій ніжний молочно-білий костюм, який вона скомбінувала з комфортними кросівками. “Дякую цей осінній день за сонечко! Нехай і ваше середовище буде теплим і сонячним, навіть якщо у вашому місті дощик. Полетіли… ” » — написала Лілія в публікації. Підписники засипали телеведучу компліментами.

“Дякуємо!!! Дуже сонячно!!!”, “Ну, нічого собі, ось це крила, підняли на таку висоту! Нехай буде завжди так!”, “Фото просто космічне!”, “Ось що значить — на роботу як на свято”, “Ліля талант він або є, або його немає. Супер”, “Нічого собі стрибок в небо”, “польоти уві сні і наяву…”, — написали фоловери Лілії Ребрик.