Відверта розмова Лесі з Олею Поляковою.

Телеведуча відверто розговорилася в бесіді з Олею Поляковою про своє особисте життя. Леся особливо не поширювалася про деталі своїх романтичних стосунків з чоловіками. Все, що відомо шанувальникам ведучої, так це те, що вона зустрічалася зі своїм «сусідом», як вона його сама називала. Проте рік тому вона заявила, що вони розлучилися, інформує Ukr.Media.

Однак у недавній розмові з Поляковою, яка під час карантину проводить прямі ефіри зі своїми колегами-зірками, Леся проговорилася, що у неї в житті є чоловік, якого вона може назвати своїм колишнім, постійним і нинішнім. Саме він їй допоміг впоратися з комплексами щодо високого зросту:

«Моя близька людина навчила мене носити каблуки. Раніше я ніколи їх не носила, бо скрізь зачіпала вивіски. І плюс до того ж тобі щодня хтось каже, що я «така висока». Ми однакові по зростанню, але він сказав, що я повинна носити максимальні підбори, а до цього я носила мінімальні — 2 см. І він каже: «Ні, ти що, я з тобою нікуди не піду, взувай нормальні». Тоді ми пішли й купили мені мої перші «лабутени», високі замшеві чоботи».