Лілія Ребрик поділилася зворушливою фотографією, яку зробила вдома у батьків. Телеведуча схожа на маму, як дві краплі води.

Українська телеведуча Лілія Ребрик традиційно проводить новорічні свята з рідними та близькими. Разом з чоловіком, дітьми та батьками Лілія проводить якомога більше часу в ці святкові дні. Звичайно, ведуча не забуває і про підписників в Instagram, яким систематично показує знімки. Нещодавно Лілія показала, як з родиною приїхала в гості до батьків у рідне місто Чернівці, інформує Ukr.Media.

Лілія показала тепле сімейне фото, яке було зроблено в батьківській квартирі на тлі новорічної ялинки.

“Я шукаю і знаходжу своє натхнення поруч з батьками, щоб як в дитинстві: ароматно пахне з кухні, значить, там над чимось чаклує мама і дітям до неї не можна! Поруч з дітьми метушиться тато, розкривають новорічні подарунки — їх акуратно і з любов’ю поклали ще в новорічну ніч під ялинку спеціально для нас. І цього так не вистачає в дорослому зайнятому житті”

Цікаво, що Лілія Ребрик дуже схожа на свою маму. Шанувальники засипали телеведучу і її сім’ю компліментами і привітаннями зі святами.