Люди побачили як син Мадонни цілується з хлопцем і поспішили з висновками, але правда була іншою. Мадонна підставила 15-річного сина.

Десятиліття на вершині музичного Олімпу навчили Мадонну, як робити інфоприводи з усього підряд. Навіть сімейну поїздку до Італії співачка показала так, що про неї заговорили у всьому світі, інформує Ukr.Media.

На минулих вихідних у своєму Instagram-профілі Мадонна поділилася відео, записаним під час невеликої поїздки з сім’єю і друзями в Італію з нагоди її 63 дня народження. На знятому в поїзді півторахвилинному ролику співачка встигла потанцювати зі своїм 27-річним бойфрендом, поговорити з попутниками, показати, як було жарко, але найбільше підписників зацікавив момент з сином зірки.

На одному скороминущому кадрі в середині ролика видно, як чорношкірий юнак пристрасно цілується з молодою людиною. Достеменно невідомо, хто саме вирішив розважитися у відокремленому купе. Але підписники Мадонни впевнені: на відео 15-річний син співачки Девід Банда Чікконе-Річі.

Підписники відразу почали коментувати це:

  • “Тобто ви просто вставили відео, де ваш син уткнувся в губи хлопцеві? Чому б і ні”
  • “Непогано, напевно, бути її дитиною. Твориш що попало і будеш у матері тільки в пошані”
  • “Мадонна, усинови мене”

Про скандальну новину встигли написати в десятки ЗМІ, але є заковика. Темношкірому хлопцеві на відео значно більше 15 років. Чоловік у зеленій футболці і окулярах — 56-річний американський фотограф і режисер Стівен Кляйн, який зняв для Мадонни не один кліп. У фрагменті майстер цілується зі своїм бойфрендом, але аж ніяк не з неповнолітнім сином співачки.