Актуальні новини

Помер барабанщик The Rolling Stones Чарлі Воттс

На 81-му році життя помер барабанщик знаменитої британської групи The Rolling Stones Чарлі Воттс. Про це повідомив агент музиканта. Воттс помер в лондонській лікарні в оточенні родини.

Нещодавно британські ЗМІ повідомили, що група вперше вирушила у турне без Воттса, який переніс операцію. Ще у 2004 році у музиканта діагностували рак горла, проте після лікування хвороба увійшла в стадію ремісії.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1524801 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1524801{
margin: 0!important;
}
}

Чарльз Роберт (Чарлі) Воттс народився 2 червня 1941 року у Лондоні. Спочатку він навчався на графічного дизайнера, згодом почав грати на ударних в стилі ритм-енд-блюз в одному з лондонських клубів, там і познайомився з Браяном Джонсом, Міком Джагером та Кітом Річардсом. У 1963 він приєднався до групи The Rolling Stones. Також він є автором обкладинок деяких альбомів групи.

14 жовтня 1964 року Воттс одружився зі скульпторкою Ширлі Енн Шеферд, з якою він познайомився ще до того, як група стала відомою. У них є донька Серафіна.

Між концертами Воттс жив у Долтоні, селищі на заході Девону, де вони з дружиною розводили коней.

З 2016 він посів 12 місце в списку «100 найбільших барабанщиків всіх часів» за версією журналу Rolling Stone, а в списку 50 найкращих барабанщиків року за версією журналу Classic Rock він займає 10 місце.

  Настя Каменських розповіла про найкращий спосіб поліпшити стан своєї шкіри

Залишити відповідь