Актуальні новини

Львів’ян запрошують у Митрополичі сади послухати світові хіти у виконанні симфонічного оркестру

4 вересня о 19:00 у Митрополичих садах відбудеться неповторний концерт: у виконанні симфонічного оркестру прозвучить програма «Світові хіти».

Про це повідомив організатор серії концертів у Митрополичих садах компанія «BIGSHOW Agency».

Спеціальна програма «Світові хіти» – це унікально підібрані хіти 20 та 21 століття всіх улюблених виконавців у виконанні оркестру під керівництвом народного артиста України Богдана Мочурада.

Цього вечора у виконанні симфонічного оркестру прозвучать кращі композиції з репертуару Michael Jackson, Paul McCartney, Whitney Houston, Christina Aguilera, Aerosmith, Sting, Michael Buble, Gloria Gaynor, Adele, Queen, The Beatles, Celine Dion та інших.

Спеціальний гість – Ксенія Царенко. Ведучий – Олег Пригода.

«На Вас чекає поєднання музичних експериментів, нових неординарних прочитань культових хітів, яскраве шоу, приголомшливі вокалісти і вихор емоцій. Дозвольте собі на кілька годин поринути в інший світ, в якому поєдналися: легендарні мелодії у виконанні кращих тенорів і оркестру та атмосфера сакрального місця з вражаючим краєвидом на історичну частину міста Львова. І все це під спів пташок та захід сонця з Святоюрської гори. Музика, легке вино і аромати літнього саду подарують Вам справді чарівний вечір, який захочеться згадувати ще довго», – запрошують організатори.

Концерт відбудеться в рамках проєкту «Україна 30» – унікальної серії концертів, до 30-річчя Незалежності України, які розкривають всю різномастість форм та жанрів музичної душі України (від етнічної музики до класики).

Квитки можна придбати за посиланням.

  24 травня — день Мокія Мокрого: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь