Актуальні новини

Львівська філармонія розпочинає новий концертний сезон фестивалем

У четвер, 6 серпня, у Львівській національній філармонії розпочинається новий концертний сезон. Він стартуватиме фестивалем літньої пори «Pizzicato e Cantabile», який цьогоріч відбудеться вже вп’яте. Фестиваль триватиме з 6 до 16 серпня. Події відбуватимуться в Концертному залі Людкевича з дотриманням карантинних обмежень.

«Фестиваль об’єднає найкращих українських музикантів, географія виступів яких охоплює десятки країн світу. У їхньому виконанні звучатимуть всесвітньовідомі шедеври Вівальді, Баха та його синів, Моцарта, Ліста, Дебюссі, Шуберта та ще багатьох інших. Твори звучатимуть в оригінальних аранжуваннях та інтерпретаціях», – повідомляють організатори.

Фестиваль розпочнеться 6 серпня концертом Royal Duet у виконанні Олени Мацелюх, яка є засновницею та директоркою фестивалю, та Меланії Макаревич. Також під час фестивалю прозвучать твори галицьких митців — Січинського та Людкевича, а також вокальні мініатюри Вольфа, Шоссона, Дебюссі, Шуберта, Штрауса, а також номери та сцени зі всесвітньовідомих ораторій та опер Моцарта, Доніцетті, Скарлатті та багатьох інших. Окрім того, будуть вечори органної та клавесинної музики. А для поціновувачів камерної музики прозвучать шедеври квартетного жанру.

Завершиться фестиваль 16 серпня концертом «Галантні львівські віртуози» за участю академічного симфонічного оркестру філармонії.

Із детальною програмою можна ознайомитись на офіційному сайті Львівської національної філармонії. Квитки можна придбати за посиланням.

  Придивіться до своєї долоні! Якщо на ній видна буква М, то ви..

Залишити відповідь