Актуальні новини

Львівська національна опера розпочинає 123-й театральний сезон

Розпочнеться він завтра, 28 липня, у День державності України традиційним флешмобом просто неба, а продовжиться 29 липня виконанням вистав українських композиторів впродовж двох тижнів на головній сцені.
28 липня о 16.00 на площі перед театром солісти, хор та оркестр Львівської національної опери під керівництвом диригента Юрія Бервецького представлять театралізоване дійство, присвячене Дню державності України. У програмі – відомі солоспіви та фрагменти з опер Миколи Лисенка, Степана Гулака-Артемовського, Мирослава Скорика та інших українських композиторів. Слухачів запрошують не лише відвідати безкоштовно концерт, а й приєднатися до спільного виконання Національного Гімну України та відомих творів разом з артистами театру.
«29 липня – 7 серпня гості Львівської опери матимуть нагоду переглянути і почути опери, балети та вистави для сімейного перегляду виключно українських авторів. Це – сучасні провокативні постановки опер «Сокіл» та «Алкід» Дмитра Бортнянського, опера зі світловим шоу для всієї родини «Лис Микита» Івана Небесного, романтичний балет «Лілея» Костянтина Данькевича, колоритна національна музика опер «Украдене щастя» Юлія Мейтуса та «Наталка Полтавка» Миколи Лисенка у виконанні солістів, хору, оркестру та балету театру. Початок вистав о 18.00», – розповіла «Дню» керівник літературно-драматичної частини театру Стефанія Олійник. І додала, що у випадку повітряної тривоги виставу призупинять, а глядачам та артистам пропонуватимуть пройти в укриття, що розташоване у Львівській опері. 
Квитки можна придбати у касах та на сайті театру.
Принагідно: «День» опублікував інтерв’ю з генеральним директором – художнім керівником Львівської національної опери Василем Вовкуном, і розмова ця стосується поточних планів театрального сезону 2022 – 2023, також – міжнародної співпраці та прем’єрних постановок – до і вже після Нового року.
З матеріалом «Готуємо стратегію кризового менеджменту» можна ознайомитися тут.
Тетяна КОЗИРЄВА, «День»
Фото «Дню» надали у Львівській національній опері

  19 лютого – Вакула Телятник: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь