Почалося все із фото матері однієї дівчини, яке та виклала у твіттері.

Донька поділилася в твіттері фотографіями своєї мами, якій 43 роки, і випадково почала конкурс краси для матерів. Жінки виглядають так, ніби знайшли секрет вічної молодості, але навіть це не допомогло їм обійти переможця — батька, перед безпосередністю якого ніхто не зміг встояти, інформує .

Хоча вчені запевняють, що філософський камінь — міф алхіміків, а рецептів вічної молодості не існує, одна користувачка твіттера все ж має шанси виграти суперечку у скептиків та експертів. Дівчина поділилася фотографією своєї мами: жінці 43 роки, але виглядає вона так, ніби знайшла джерело з живою водою.

"Моїй мамі 43, а вона все ще може забрати у мене будь-якого чоловіка…"

За один день пост із фотографіями зібрав 23 тисячі лайків. По-перше, користувачів твіттера цікавило, як жінці вдалося зберегти свою молодість. А, по-друге, людям дуже кортіло похвалитися зовнішністю власних матерів.

"Моїй мамі буде 41, а дають їй максимум 34. Все частіше переконуюсь, що я приймачка. Особливо було весело, коли мама мене з санаторію забирала, і їй сказали: "Ви її сестра і не можете її забрати".

В результаті обговорення під постом переросло в справжній конкурс краси, а мимовільні учасниці отримали загальне прізвисько "Відьми XXI століття". Ніяких образ, вся справа в унікальній здатності матерів уникати старіння.

"Ооо, Сейм, матері 39 років."

Дивлячись на знімки своїх і чужих мам, користувачі робили ставки на генетичну спадкоємність. А кому не захочеться в 40 років виглядати так, ніби тільки вчора прийшов зі шкільного випускного.

"Моїй теж 43, стоїмо з нею гарні)"

"Моїй 38, але я думаю, на мене чекає та ж доля."

  Як метафори та міфи керують нашою уявою

Деякі дівчата вирішили зірвати компліменти і поділилися своїми фотографіями. Втім, у цих користувачок були всі підстави для участі у негласному конкурсі.

"Мені теж 43."

Найбільшу кількість коментарів зібрав знімок 60-річної жінки, яка виглядає набагато молодше своїх років. Користувачам було важко повірили автору знімка, але він до останнього стояв на своєму: героїні, що на фотографії, незабаром на пенсію.

"Моїй 60."

Поки доньки і сини ділилися фотографіями своїх матерів, один з користувачів пішов далі. Молодий чоловік не став публікувати жіночі знімки і додав до обговорення трохи брутальності.

"Ось вам батько для різноманітності. Звичайний. У нього є кіт, пес і п'ять рибин."

Фотографія з батьком зібрала півтори тисячі лайків і за популярністю обійшла всі знімки з матерями. Чому? Коли перед користувачами з'являється батько з рибою, пояснення їм не потрібні.

  • Так, він кращий.
  • Бережи батька… Таких рибин ніхто більше для тебе не зловить…
  • Насправді в XXI столітті багато жінок виглядають молодше свого віку.