Маколей Калкін на п'ятому десятку вирішив одружитися. Його наречена-Бренда Сонг, яка у квітні минулого року народила акторові сина.

Днями журналісти з’ясували, що Маколей Калкін одружується. Так-так, хлопчик, який залишався один вдома, вже давно виріс. Маколею 41, у нього є син. Але про особисте життя актор не любить поширюватися. На руці його коханої красується кільце з великим діамантом, а пара готується до весілля. Зараз розповімо вам все, що вдалося дізнатися нашим закордонним колегам, інформує Ukr.Media.

Маколей Калкін і його дівчина Бренда Сонг

Шлях Маколея не завжди був легким. У дитинстві на нього звалилася неймовірна слава. Ще б пак, хто не знає Кевіна Маккалістера, якого він зіграв в улюблених новорічних фільмах «Один вдома» і «Один вдома 2: Загублений в Нью-Йорку». Але з часом замість слави Маколей отримав інші проблеми: важкий моральний стан і заплямовану репутацію. Справа була в заборонених речовинах. Але актор поступово повернувся до нормального життя, його знову можна побачити на екранах в різних проєктах.

Особисте життя Калкін не любить виставляти напоказ. Відомо, що він зустрічається з Брендою Сонг — американською актрисою і фотомоделлю. Навіть коли Бренда завагітніла, актор не став коментувати свої стосунки з нею. Може, воно й на краще, адже особисте має залишатися особистим. І Маколей беззаперечно слідує цьому правилу.

У Калкіна народився син

У квітні 2021 року Бренда Сонг народила Маколею первістка. Хлопчика назвали Дакотою. Такий вибір імені не випадковий. У Калкіна через автокатастрофу не стало сестри. Її звали Дакота. Таким чином Маколей вшанував її пам’ять. Звичайно, ЗМІ мусували цю тему: мовляв, навіщо назвати хлопчика жіночим ім’ям. Але назвали і назвали, їхня справа. У нас і не таке зустрінеш.

Коли весілля?

Калкін і Сонг познайомилися у 2017 році на зйомках фільму «Мальчишник в Таїланді». Відносини не афішували. Але зараз західні ЗМІ впевнено пишуть, що пара готується до весілля. На пальці бренди велике кільце заручин. Папараці вдалося сфотографувати Бренду під час прогулянки в Беверлі-Хіллз. Поки подробиць про весілля знаменитостей особливо немає. Підозрюємо, що влаштовувати бенкет на весь світ вони не стануть, адже так ретельно охороняють свої особисті кордони.

  На Запоріжжі археологи знайшли нерозграбоване скіфське поховання

Ми раді за Калкіна. Нарешті актор знайшов особисте щастя. Раніше йому, до речі, не сильно щастило. Актор вперше одружився в 17 років, але щастя в цьому шлюбі не знайшов. Його дружиною була Рейчел Майнер — колега по цеху. Пізніше Маколей намагався зав’язати стосунки з Мілою Куніс. Вони досить довго зустрічалися і багато хто думав, що все закінчиться весіллям. Але на жаль. З ініціативи Міли пара розлучилася у 2011-му.