Маколей Калкін на п'ятому десятку вирішив одружитися. Його наречена-Бренда Сонг, яка у квітні минулого року народила акторові сина.

Днями журналісти з’ясували, що Маколей Калкін одружується. Так-так, хлопчик, який залишався один вдома, вже давно виріс. Маколею 41, у нього є син. Але про особисте життя актор не любить поширюватися. На руці його коханої красується кільце з великим діамантом, а пара готується до весілля. Зараз розповімо вам все, що вдалося дізнатися нашим закордонним колегам, інформує Ukr.Media.

Маколей Калкін і його дівчина Бренда Сонг

Шлях Маколея не завжди був легким. У дитинстві на нього звалилася неймовірна слава. Ще б пак, хто не знає Кевіна Маккалістера, якого він зіграв в улюблених новорічних фільмах «Один вдома» і «Один вдома 2: Загублений в Нью-Йорку». Але з часом замість слави Маколей отримав інші проблеми: важкий моральний стан і заплямовану репутацію. Справа була в заборонених речовинах. Але актор поступово повернувся до нормального життя, його знову можна побачити на екранах в різних проєктах.

Особисте життя Калкін не любить виставляти напоказ. Відомо, що він зустрічається з Брендою Сонг — американською актрисою і фотомоделлю. Навіть коли Бренда завагітніла, актор не став коментувати свої стосунки з нею. Може, воно й на краще, адже особисте має залишатися особистим. І Маколей беззаперечно слідує цьому правилу.

У Калкіна народився син

У квітні 2021 року Бренда Сонг народила Маколею первістка. Хлопчика назвали Дакотою. Такий вибір імені не випадковий. У Калкіна через автокатастрофу не стало сестри. Її звали Дакота. Таким чином Маколей вшанував її пам’ять. Звичайно, ЗМІ мусували цю тему: мовляв, навіщо назвати хлопчика жіночим ім’ям. Але назвали і назвали, їхня справа. У нас і не таке зустрінеш.

Коли весілля?

Калкін і Сонг познайомилися у 2017 році на зйомках фільму «Мальчишник в Таїланді». Відносини не афішували. Але зараз західні ЗМІ впевнено пишуть, що пара готується до весілля. На пальці бренди велике кільце заручин. Папараці вдалося сфотографувати Бренду під час прогулянки в Беверлі-Хіллз. Поки подробиць про весілля знаменитостей особливо немає. Підозрюємо, що влаштовувати бенкет на весь світ вони не стануть, адже так ретельно охороняють свої особисті кордони.

  Стартував фінал нацвідбору на Євробачення-2020

Ми раді за Калкіна. Нарешті актор знайшов особисте щастя. Раніше йому, до речі, не сильно щастило. Актор вперше одружився в 17 років, але щастя в цьому шлюбі не знайшов. Його дружиною була Рейчел Майнер — колега по цеху. Пізніше Маколей намагався зав’язати стосунки з Мілою Куніс. Вони досить довго зустрічалися і багато хто думав, що все закінчиться весіллям. Але на жаль. З ініціативи Міли пара розлучилася у 2011-му.