Виконавець Макс Барських продовжує шокувати шанувальників відвертими заявами. Нещодавно співак зізнався, що у нього не було інтимних стосунків вже рік, а тепер заговорив про дітей. Як зазначив сам Макс, він неодноразово замислювався над темою продовження роду, а коли йому було 25 — про сурогатне материнство, інформує Ukr.Media.

Зараз у Барських немає серйозних відносин, і він не планує їх заводити. Співак зайнятий своєю кар’єрою, реалізацією проєктів і творчих ідей. Артист, якому зараз 31 рік, не проти поповнення в родині. Але найближчим часом таких планів у нього немає. А раніше він думав про те, щоб дитину йому народила сурогатна мати.

“Коли мені було 25 або 26, я замислювався над цим. Мені хотілося. Але зараз у мене є плани, вони великі і 90% мого часу в роботі”, — зізнався Макс телеведучій Каті Осадчій.

Також співак зізнався, що в майбутньому хотів би двох дітей: хлопчика і дівчинку. Для артиста здається це гарною ідеєю: старший брат і молодша сестра. До слова, Барських уже давно приписують роман зі співачкою Мішею Романовою, і навіть батьківство її сина. Так і є: Макс — батько сина Романової, щоправда, хрещений. Хлопчика співак хрестив минулої осені.