Популярна співачка Адель тепер офіційно вільна дівчина. Зірка розлучилася зі своїм чоловіком після 7 років шлюбу, інформує Ukr.Media.

Ще в далекому 2019 році Адель подала документи на розлучення зі своїм чоловіком Саймоном Конеккі. Через два роки шлюборозлучний процес нарешті підійшов до кінця і вони офіційно стали вільними молодими людьми.

Згідно з інформацією ЗМІ, Адель і Саймон зберегли за собою рівні права опіки над їх 8-річним сином Анджело. Також у пари не був укладений шлюбний договір, що давало колишньому чоловікові співачки повне право претендувати на половину їх спільного майна. Однак, за словами джерел, екс-подружжя розійшлося мирно. Адель навіть пообіцяла не випускати пісні про розставання зі своїм коханим.

За два роки шлюборозлучного процесу Адель стала зовсім іншою людиною. По-перше, співачка зникла з радарів і не випускала жодної пісні. По-друге, вона неймовірно схудла на 45 кг. Також за цей час зірці приписували роман з репером Дрейком, проте вона спростувала цю інформацію, назвавши себе “самотньою жінкою з котами”.

Нагадаємо, 32-річна британська співачка Адель і 46-річний американський бізнесмен Саймон Конеккі закрутили роман в 2012 році. Через пів року Адель завагітніла і в жовтні того ж року у пари народився син Анджело. Для співачки він став першою дитиною, а для Саймона — другою. У 2017 році пара зіграла таємне весілля в будинку співачки в Лос-Анджелесі.