Намічається скандал? Максим Галкін опублікував гнівний пост, адресований Андрію Малахову.

Новий пост Максима Галкіна буквально сколихнув мережу, адже, не стримуючи емоцій, він гнівно звернувся до Андрія Малахова. А точніше — до його журналу "СтарХіт". Річ у тім, що видання повідомило про будинок Максима Галкіна та Алли Пугачової на Кіпрі, де зараз нібито йде ремонт. Також повідомлялося, що подружжя отримало громадянство на острові та планують переїхати туди на ПМП. Максима розлютив матеріал видання, він не став мовчати, розмістивши у себе на сторінці гнівний пост і заявивши, що все це — брехня, інформує .

"Товариші, мене підставив журнал мого колеги Андрія Малахова, який зробив збір пліток своїм головним капіталом. Якесь жалюгідне брехливе кіпрське агентство CYPRUSBUTTERFLY, запам'ятайте їх і ніколи до них не звертайтеся, вже другий рік розповідає, що я купив/будую будинок на Кіпрі. Сьогодні журнал головного телепліткаря країни опублікував цілу статтю, де це агентство не просто бреше, а з подробицями, якщо ви погортаєте, то прочитаєте ці подробиці. З агентством я не знайомий, ніяких особняків на Кіпрі у мене немає. Серед тих, хто до мене підходив на Кіпрі з проханням сфотографуватися, як я підозрюю, був чоловік з цієї фірми та на цій спільній фотографії й побудована ця брехня. Що стосується наявності у мене чи відсутності другого, третього або п'ятого громадянств — це моя особиста справа і право не звітувати ні перед ким, крім держави та податкової. Я впевнений, що публікація оплачена цим агентством і журнальчик в черговий раз, заробив копієчку на наших іменах".

"Андрій, ти у своїй програмі на держканалі вже створив дешевий брехливий балаган. Не залучай мене з моєю родиною у свій нікчемний карнавал. P. S. І заодно привіт "Експрес-газеті": ніяку каплицю у себе на ділянці я теж не будую. Я збираюся побудувати лише альтанку — чай пити з ранку — і ні в якому разі не читати наші газети", — написав гнівно Максим, додавши хештег "Малахов бреше".

  Львівських акторів та акторок запрошують на кастинг першого аудіофільму про Біблію

Сам Андрій поки не прокоментував пост свого колеги, а ось Максима вже підтримали багато інших знаменитостей.