Актуальні новини

Ксенія Собчак і Максим Віторган зізналися офіційно, що вже давно не живуть разом

Ксенія Собчак і Максим Віторган зробили офіційну заяву про свої відносини.

Відома російська журналістка та телеведуча Ксенія Собчак і її чоловік Максим Віторган зробили офіційну заяву щодо їхнього сімейного життя.

Відомий актор Максим Віторган офіційно підтвердив розлучення зі своєю дружиною, російською ведучою і журналісткою Ксенією Собчак, інформує .

Відповідну заяву Максим розмістив на своїй сторінці в Instagram.

"Ми змушені публічно прокоментувати наші стосунки, щоб припинити всі спекуляції на цю тему. Ми досить давно живемо окремо і кожен своїм життям. Поки ми жили разом, ми зберігали взаємну вірність. Ми не ділимо майно і, тим більше, дитину, яку продовжуємо ростити, як люблячі її батьки. Ксенія Собчак, Максим Віторган.

Заява, підписана обома подружжями, з'явилася і на сторінці Собчак.

Нагадаємо, в середині грудня 2018 року в пресі з'явилася інформація, що Ксенія Собчак завела собі коханця і зняла обручку. Подейкували, що ведуча і політик крутить роман з 43-річним режисером Костянтином Богомоловим. Ксенія, в свою чергу, попросила допитливих не лізти не в свою справу.

Ксенія Собчак і Максим Віторган одружилися у 2013 році, син Платон народився в 2016-м. Для ведучої це був перший шлюб, для актора – третій.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Facebook і Reuters підготували онлайн-інструкцію для захисту від фейків

Залишити відповідь