Актуальні новини

Мама Жанни Фріске розповіла про справжні відносини дочки з Дмитром Шепєлєвим

Мама артистки розповіла про те, як лікувалася її дочка.

Мама артистки розповіла про те, як лікувалася її дочка.

Жанна Фріске померла в 2015 році. З тих пір пройшло вже майже 4 роки, але біль в серцях батьків і близьких людей співачки не згасає.

Тривалий час після постанови діагнозу Жанні Фріске, вона намагалася приховати від суспільства і навіть від близьких, у тому числі і кращої подруги Ольги Орлової, про те, що смертельно хвора. Вона просто вірила у виліковування і ні краплі не сумнівалася, що одужає.

Лікування Жанни Фріске

Ворожнеча сім'ї Фріске і Шепелєва триває і досі. Ведучий не був офіційним чоловіком співачки, але він був єдиним її чоловіком, а вона його дуже любила, – розповіла Ольга Копилова, мама артистки, в рамках програми «Секрет на мільйон» з Ольгою Орловою, інформує .

Мама Жанни Фріске розповіла про справжні відносини дочки з Дмитром Шепєлєвим.

Як тільки був поставлений діагноз, Дмитро відвіз Жанну до Німеччини, де влаштував кохану в лікарню, заявивши, що це один з найкращих закладів. Однак, як пізніше з'ясувалося, це був найзвичайніший, дешевий хоспіс. «Він її принижував у всьому…», – говорить Ольга.

В цей же час, Копилова розповіла, що, коли Ольга Орлова дізналася про стан подруги, вона одразу прийняла всі заходи допомоги. Вона завжди була поруч з Жанною, і в моменти обстежень, і під час ремісій. Вона завжди підтримувала подругу і її сім'ю.

Ольга Орлова в свою чергу розповіла, що Жанні ввели експериментальну вакцину, яка провокує імунітет до розпізнання «чужих тіл» і пригнічує їх. В результаті, завдяки новій методиці, Фріске змогла прожити «додаткові» півтора року.

«Після вакцинації за 400 тисяч доларів почалася ремісія. Жанна Фріске схудла, почала виглядати по-іншому, почала добре себе почувати, почала виїжджати. Ми навіть з нею в ресторани ходили в Москві», – поділилася спогадами Орлова.

  Співачка Кеті Топурія розкрила секрет стрункості

На жаль, повністю віддавати себе вихованню дитини співачка не могла, так як дуже швидко втомлювалася. Їй не вистачало фізичних сил, щоб завжди перебувати поруч із зовсім ще маленьким Платоном.

Наталія Фріске, сестра співачки, зізналася, що батьки досі себе погано почувають. Вони як і раніше не можуть прийняти смерть рідної доньки. Як, втім, і інші близькі їй люди, шанувальники і друзі.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь