Тепла домашня обстановка.

Популярна українська телеведуча Марія Єфросиніна в черговий раз зворушила своїх численних підписників соціальної мережі Instagram сімейним кадром, на якому знаменитість показала свого чоловіка і маленького сина. До речі, Марія не рідко показує своє зоряне сімейство, іноді чоловік, старша дочка і син телеведучої виступають в якості моделей для її бренду одягу, інформує Ukr.Media.

Єфросиніна опублікувала у своєму профілі теплий сімейний кадр, на якому позує разом з чоловіком Тимуром Хромаєвим і сином Сашком. Затишний кадр, судячи з усього, зроблений в домашній обстановці, вся сім’я одягнена в домашні піжами, і зібралися навколо конструктора, з яким грає син Марії.

«Дні без цілей та завдань…», — написала у публікації телеведуча, говорячи про вихідні, коли вона може повністю присвятити себе родині. Підписники засипали улюблену ведучу компліментами, зазначивши, що родина Марії — одна з найбільш зразкових в українському шоу-бізнесі. Потрібно нагадати, що Марія заміжня за бізнесменом Тимуром Хромаєвим, сином Заурбека Хромаєва, заслуженого тренера України, першого віцепрезидента Федерації баскетболу України. Подружжя виховує дочку Нану (2004) і сина Олександра (2014).