Хто ж стане зятем мільярдера?

Старша дочка засновника Microsoft Corporation Білла Гейтса, зібралася заміж, інформує Ukr.Media.

23-річна дочка Білла і Мелінди Гейтс оголосила в Instagram про заручини зі своїм бойфрендом. Він зробив їй пропозицію під час спільного відпочинку на лижному курорті.

Її обранцем став відомий єгипетський спортсмен, що займається конкуром (верхова їзда) — 28-річний Найель Нассар. Він народився в Чикаго в родині єгиптян, виріс в Кувейті, також навчався в Стенфорді. Особистий стан Нассара оцінюється приблизно у 20 мільйонів доларів.

Дженніфер Катаріна Гейтс виклала фото події та підписала його: “мільйон разів “Так””. На знімку вона зі своїм обранцем сидять в снігу. На її пальці видніється, мабуть, тільки що подарована обручка. Дженніфер від емоцій закрила обличчя руками. Хлопець обіймає її та сміється.

Дженніфер і Найель познайомилися під час навчання в престижному Стенфордському університеті. З нареченою його об’єднують спільні інтереси. Міс Гейтс, яка закінчила біологічний факультет і зараз навчається на медика, також чудова наїзниця.

Зазначимо, що на сьогодні Білл Гейтс знаходиться на третьому місці в рейтингу найбагатших людей планети зі станом в 110,6 мільярда доларів. У Білла і Мелінди Гейтс, які 1 січня відзначили 26-ту річницю свого весілля, крім Дженніфер є 20-річний син Рорі та 17-річна дочка Фібі.