Актуальні новини

Маша Єфросиніна привітала дочку з 15-річчям і показала рідкісне загальне фото

Ведуча зворушила шанувальників ніжним привітанням своєї дочки з Днем народження.

16 лютого свій день народження відсвяткувала старша донька телеведучої Маші Єфросиніної Нана. В цей день знаменитість опублікувала в мережі рідкісне загальне фото з Наною, не тільки зворушливо привітавши її з святом, але і розповівши про характер доньки, який проявився ще з самого її народження, інформує .

"Нана "постукала" у цей світ п'ятнадцять років тому першою ударною схваткою о 4.50 ранку. Дивно, але це був саме той час, на який у мене був заведений будильник останні п'ять років (я вставала на "Підйом"). Потім близько сімнадцяти годин ми з нею важко боролися за можливість їй з'явитися на світ… Коли, нарешті, це сталося, я не почула належний дитячий плач і втратила свідомість від шоку і страху, що з моєю дівчинкою щось не так, що ми не впоралися… Привівши мене до тями, лікарі пояснили, що дитина просто втомився так довго і наполегливо "народжуватися", і елементарно заснула! Це велика рідкість, але так буває", – написала Маша.

"У цьому вся моя Нана – вона завжди чітко знає, чого хоче. Вона ніколи не була "усіпусічною" дитиною. Мені здається, вона в принципі не вкладається в стандартне поняття "дитина" – моя дівчинка прийшла в це життя з дуже зрілою душею! Вона самовіддано йде до своїх цілей і відразу ставить собі нові. Її позиція непохитна. При цьому у мене завжди відчуття, що в минулому житті вона була вихованкою інституту благородних дівиць – настільки вона інтелігентна й поважна у всіх своїх проявах. Часом я ловлю себе на думці, що беру з неї приклад у тому, як потрібно холоднокровніше дивитися на речі, які, дійсно не заслуговують моїх нервів… І так, я поважаю і буду поважати будь-яку її позицію, тому вона вкрай рідко з'являється у мене в публікаціях! Але сьогодні можна, вона це знає:) Сьогодні і моє свято – моїй найчудовішій Дівчинці з дорослими очима 15 років. Люблю тебе, мій аНАНАсик", – зворушливо привітала Маша свою дочку.

  Слава Камінська поділилася в мережі новим постом, в якому звернулася до своїх шанувальників за допомогою

Залишити відповідь