В чому причина конфлікту.

Джерела, наближені до пари, стверджують, що причиною сварки стали вибори нового президента США. Зокрема, Маркл активно виступала за кандидата від демократів Джо Байдена. Принц Гаррі відмовлявся від коментарів, оскільки члени англійської королівської сім’ї не повинні висловлюватися про політику, інформує Ukr.Media.

На цьому ґрунті між коханими зав’язався конфлікт, в ході якого Гаррі заявив, що через життя в США він позбавлений можливості відвідувати своїх близьких. Меган образилася на чоловіка і заявила, що бажає побути одна. Зазначається, що вона попрямувала до Мексики.

Нагадаємо, 8 січня 2020 року герцог і герцогиня Сассекські оголосили в соцмережах про своє рішення скласти повноваження старших членів королівської сім’ї і працювати (робити це раніше їм не дозволяв статус).

Гаррі і Меган заснували свою продюсерську компанію, яка буде займатися виробництвом художніх фільмів, серіалів, документальних картин і дитячих програм.

3 вересня стало відомо, що вони уклали контракт з Netflix. Вони відзначили, що зацікавлені в зйомках “надихаючих сімейних програм”. За їхніми словами, такі проєкти їм близькі, тому що вони самі молоді батьки.