Зірка у “цікавому стані” з’явилася на цифровій обкладинці американського Vogue.

Починаємо день з прекрасних новин. Стало відомо про те, що феміністка і модель Емілі Ратаковскі вперше стане мамою. Подробиці і фото дивіться далі в нашому матеріалі, інформує Ukr.Media.

Бебі-бум серед зірок триває. Радісною новиною про поповнення поділилася 29-річна модель Емілі Ратаковскі. Вона вперше вагітна! Разом з чоловіком Себастьяном бір-Макклардом вони чекають дитину.

Повідомила про це Емілі Ратаковскі в Instagram, з’явившись на цифровій обкладинці американського Vogue.

Вагітна красуня позувала Олені Данем. Поки що стать дитини пара не повідомляє.

“Коли ми з чоловіком розповідаємо друзям про мою вагітність, їх перше питання, наступне за привітаннями, звучить приблизно так: “про кого ви мрієте?”. Нам би хотілося відповісти на нього так, що ми не будемо знати стать до тих пір, поки нашій дитині не виповниться вісімнадцять років: він сам дасть відповідь”, — розповіла зірка..

За словами Ратаковскі, майбутній малюк вже багато чому її навчив:

“Зараз я не намагаюся представляти рожеву або блакитну ковдрочку у себе на руках. Я змирилася і прийняла те, що майже нічого не можу контролювати. Я абсолютно і безперечно безпорадна у всьому, що стосується вагітності: як зміниться моє тіло, ким стане моя дитина. Але у мене разюче легко на душі. Попри тривогу, я по-новому відчуваю цей світ. І вже вчуся у того, хто розвивається всередині мого тіла. Це вражаюче”.

Нагадаємо, пара разом близько 2 років. Вони одружилися 23 лютого 2018-го після декількох тижнів роману. Тепер закохані приймають поздоровлення!