Дівчина вийшла заміж, але її весільна подорож може пройти у в'язниці.

Англійка дуже хотіла шикарне весілля, але працювати заради такої мети, мабуть, не входило в її плани. Дівчина показала дивну винахідливість і придумала спосіб, як без зусиль отримати кеш. Правда, її спосіб дуже не сподобався поліції. Весілля відбулося, а от медовий місяць нареченій, ймовірно, доведеться провести у в'язниці. А все тому що є теми, з якими не варто жартувати, інформує .

Дівчина на ім'я Карла Луїза Еванс дуже хотіла, щоб її весілля було ідеальним, і вирішила роздобути для цього найбільш значне фінансування. Мабуть, доходи англійки з Трезенідду, Керфіллі, і її хлопця були не вражаючими, тому що варіант з накопиченнями швидко відпав, і тоді дівчина показала дивну винахідливість.

Майбутня наречена вирішила підійти до справи нестандартно і зробила вигляд, що помирає від раку. Карла звернулася до благодійної організації Wish For A Wedding, яка допомагає проводити весілля людям з онкологічними захворюваннями і заявила, що їй діагностували рак сечового міхура та печінкову недостатність.

Для більшої переконливості дівчина підробила підпис консультанта-уролога місцевої клініки і поскаржилася, що їй залишилося жити лічені місяці. І план спрацював: організація пожертвувала на весілля мрії 15 тисяч фунтів, а власне винуватцям торжества довелося докласти всього лише 500 фунтів.

Але після того, як організатори весілля звернулися в лікарню, де Луїза, за її словами, отримувала лікування, все пішло не за планом. Благодійна організація зрозуміла, що шахрайка обвела їх навколо пальця, і зателефонували копам. Правоохоронці почали розслідування за фактом афери, і тепер англійці загрожує тюремне ув'язнення.

За словами прокурора Ендрю Гвінн розповів суду подробиці події.

"Еванс подала заявку в благодійну організацію, стверджуючи, що у неї рак і печінкова недостатність, але насправді нічого з цього у неї не було. Вона підробила підпис консультанта-уролога Адама Картера на бланку заяви благодійної організації. Благодійна організація погодилася заплатити 15 000 фунтів стерлінгів на весілля — вона мала внести лише 500 фунтів."

  Ольга Фреймут показала рідкісне фото зі старшою дочкою в Лос-Анджелесі

Шахрайство здалося місцевому правосуддю настільки серйозним, що для винесення вироку справу відправили в Королівський суд. Згідно з правилами винесення вироку дівчину можуть посадити у в'язницю на термін від шести місяців до трьох років. Оскільки Луїза до цього не притягувалася до кримінальної відповідальності, її відпустили під заставу.

Представники благодійної організації розповіли, що звернення в лікарню для звірки даних — це звичайна процедура.

"Жінка відправила заяву, в якій говорилося, що у неї смертельна хвороба. Ми завжди перевіряємо ці дані, щоб зрозуміти стан пацієнтів, і чи правда те, що їм залишилося жити всього кілька місяців. Ми викликали поліцію після перевірки заяви Карли Еванс і з'ясували, що вона збрехала."

Манчестерська благодійна організація щороку проводить від п'яти до десяти весіль для пар, які страждають невиліковною хворобою, але випадок з англійкою, на жаль чи на щастя, виявився винятком.