Герцоги Сассекські подали позов проти таблоїда через травлю Меган Маркл.

Герцогиня Сассекська подала позов проти британського таблоїду “Mail on Sunday” та його видавця Associated Newspapers. Як пише The Week, Меган Маркл стверджує, що видання незаконно опублікувало один з її особистих листів батькові, інформує Ukr.Media.

Меган Маркл представляє юридична фірма Schillings, газету звинувачують в передбачуваному зловживанні приватною інформацією, порушенні авторських прав і порушенні Закону про захист даних 2018 року.

Претензія стосується лютневої статті, в якій представлено лист, який герцогиня Сассекська відправила батькові, Томасу Марклу. Він і поділився з виданням цим посланням, назвавши його “кинджалом у серце”.

У заяві на офіційному сайті герцога і герцогині Сассекських принц Гаррі зазначив: королівська пара відчула, що змушена вжити заходів проти “нещадної пропаганди”.

Він каже, що був “мовчазним свідком” страждання своєї дружини.

“На жаль, моя дружина стала однією з останніх жертв британської жовтої преси, яка веде кампанію проти людей, не замислюючись про наслідки — безжальної кампанії, яка підсилилася за останній рік протягом усього періоду вагітності й виховання нашого новонародженого сина,”- йдеться в заяві.

Принц Гаррі також пише про “хворобливий” вплив нав’язливості ЗМІ.

“Я втратив свою матір і тепер я дивлюся, як моя дружина стає жертвою тих самих могутніх сил”, — пише він.

Герцог Сассекський зазначає, що його “найглибший страх — історія, повторюється “.

Заява Гаррі, яку, за твердженням The Times, він написав сам, без допомоги кого-небудь зі своїх співробітників, вже викликала суперечки. Так, Пенні Юніор, біограф Принца Уельського, зазначила, що їй вона здається “надмірно емоційним і кілька необачним спалахом”.

Як зазначає чоловік Меган Маркл, читачі “Mail on Sunday” були введені в оману газетою, яка “стратегічно опустила окремі абзаци, конкретні пропозиції і навіть окремі слова” в листі.

  20 грудня – день Амвросія Медіоланського: історія, традиції та прикмети свята

У свою чергу, прес-секретар видання стверджує — вони категорично заперечують, що лист герцогині було відредаговано будь-яким способом, який змінив його значення.

Позов подано парою в приватному порядку, і якщо вдасться відсудити кошти за моральну шкоду, вони будуть направлені на боротьбу зі знущаннями.