33-річна Ріанна виклала "вагітні" фото — вона вперше стане мамою. Підозри про те, що співачка і ікона стилю Ріанна вагітна, почали з'являтися ще в кінці минулого року.

Але тоді ніяких підтверджень тому не було, а сама Рірі мовчала як риба. А зараз за неї все сказали її округлі форми, які Ріанна засвітила на прогулянці зі своїм хлопцем A$AP Rocky в рідному для репера Гарлемі. Отже, співачка вже на пристойному терміні, інформує Ukr.Media.

У минулі вихідні Ріанна і A$AP Rocky прогулювалися вулицями Гарлема в Нью-Йорку. Знаменитостей знімав селебріті-фотограф Майлз Діггс, якого добре знають в Instagram. Від цього папараці зірки не тікають, а, навпаки, замовляють зйомки у нього. Ось і Ріанна зі своїм хлопцем попозували для Майлза.

Співачка вибрала цікавий образ. На яскравих знімках на ній рожевий подовжений пуховик Chanel з вінтажними нотками (це не дивно, адже він з колекції 1996 року). Також Ріанна одягла світлі рвані джинси із заниженою талією, а завершила образ блискучими аксесуарами. Але навіть такий помітний пуховик не зміг затьмарити головного — того, що співачка вже точно вагітна.

Ріанна вже давненько говорила, що хотіла б міцну сім’ю, дітей. Одного разу співачка підкреслювала, що в її світогляді дещо змінилося, вона усвідомила, що життя коротке і все треба встигнути. Тому Ріанна змінила свій підхід до відносин, повсякденності і життя в цілому. Нагадаємо, що ні Ріанна, ні її хлопець офіційно не були в шлюбі і дітей ні у кого з них немає. Так що і для Рірі, і для A$AP Rocky це буде перша дитина.

Фанати дуже раді за Ріанну і A$AP Rocky. “Ви тільки подивіться, як Рі приголомшливо виглядає з кругленьким животиком”, “я розірвалася від шоку і щастя”, “Ура! Нарешті вона щаслива!” А багато хто, хоч і раді за співачку, але трохи засмучуються з приводу того, що у Рірі давно не було нових альбомів. “Жарти про те, що вона народить швидше, ніж випустить альбом, вже не жарти”, “ось тепер-то ми точно не дочекаємося її альбому”.

  Дочка Костянтина Меладзе отримала психологічну травму через те що батько пішов з сім'ї

Відносини Ріанни і A$AP Rocky

Ріанна і Ракім Майерс (це справжнє ім’я репера) знайомі досить довго. Звичайно, відносини зав’язалися не відразу. Спершу Рірі і A$AP були просто колегами, навіть працювали над загальними проектами. Про те, що між ними щось є, почали говорити у 2020 році. А у 2021-му Ракім зізнався, що він відчуває до Ріанни. Він не був багатослівним, але однієї його фрази вистачило, щоб зрозуміти, наскільки все серйозно: “вона єдина. Любов всього мого життя”.

Вперше Ріанна і A$AP Rocky вийшли разом у світ як пара минулого року на заході Met Gala. Поки знаменитості не в шлюбі і про це навіть не говорять. Так що фанати марно розраховують, що скоро з’являться новини про майбутнє торжество.