В першу чергу, Меган Маркл переслідувала благодійні цілі.

Сьогоднішній день увійде в особисту історію Меган Маркл. Герцогиня Сассекська не просто вийшла з декрету, а презентувала свою капсульну колекцію одягу в благодійних цілях, інформує .

Повернувшись з Нью-Йорка, Меган Маркл вже офіційно приступила до своїх обов'язків в якості члена королівської сім'ї. І сьогодні вона з'явилася у всіх таблоїдах у зв'язку з презентацією своєї дебютної капсульної колекції офісного одягу Smart Works.

Над нею вона працювала разом з брендами Marks & Spencer, John Lewis, Jigsaw, а також за допомогою її подруги дизайнера Міши Нону. З цього дня стартує продаж колекції Smart Works, що складається з сорочки, штанів, блейзера, сукні та сумки. Речі з лінійки можна буде придбати в магазинах і на онлайн-платформах.

Для нового виходу у світ — презентації на даху магазину John Lewis & Partners на Оксфорд-стріт — дружина принца Гаррі вибрала речі з представленої колекції: вона з'явилася в білій сорочці Misha Nonoo і чорних брюках Jigsaw, а також світло-коричневих човниках від бренду Jimmy Choo. Прикрасами стали золоті браслети з темними каменями, які раніше належали принцесі Діані.

І тепер Меган Маркл приймає численні привітання у зв'язку з квітучим зовнішнім виглядом і вдалою презентацією колекції.

Тепер декретну відпустку Меган Маркл після народження сина Арчі можна офіційно вважати закритою.

Звичайно ж, в Instagram герцогів Сассекських подія не була обділена увагою. Кажуть, що акаунт веде сама Мег, і в цей раз було опубліковано кілька фото, зроблених на бекстейджі рекламної фотосесії капсульної колекції. У пості під ними було оголошено про старт продажів лімітованої лінійки. Наступний текст не залишає байдужим прихильників герцогині.

  У Мережу потрапив перший трейлер майбутнього фільму "Том і Джеррі"

"З моменту переїзду до Великобританії для мене було дуже важливо зустрітися з громадами та організаціями, які займаються значущою роботою, і спробувати їм допомогти. У вересні минулого року ми разом з Hubb Community Kitchen випустили куховарську книгу. Сьогодні ж, рівно рік потому, я з радістю розповідаю про нову ініціативу, яка підтримуватиме жінок і допомагатиме громадам працювати на загальне благо.

І ми в цьому не сумніваємося.

Зазначимо, що ця лінійка — не просто модні амбіції герцогині, а в першу чергу — благодійний проєкт: частина коштів від продажу речей буде спрямована організації Smart Works, яку опікує Меган, заради допомоги безробітним жінкам у працевлаштуванні.

Ми вітаємо герцогиню з вдалим модним дебютом і з нетерпінням чекаємо нового виходу у світ Меган Маркл!