Колишня актриса зробила рідкісні одкровення.

Колишня американська актриса зробила несподівані зізнання. Меган Маркл назвала шкідливі звички, які заважають їй в житті, інформує Ukr.Media.

39-річна герцогиня Сассекська ретельно уникає одкровень про особисте. Але так було не завжди. У ті часи, коли дівчина була простою актрисою, вона давала телевізійні інтерв’ю, виступала з промовами і ділилася інтимними подробицями свого життя в популярному блозі The Tig. Після того, як Маркл стала нареченою британського принца і спадкоємця престолу, вона видалила всі особисті акаунти в соцмережах.

Сьогодні британські журналісти оприлюднили зізнання Меган, які вона зробила в різдвяні дні, напередодні зустрічі з принцом Гаррі. Вона зізналася, що у неї є звички якими вона зовсім не пишається. За словами Маркл, щороку вона приймає одні й ті ж рішення і дає собі дві обіцянки.

“Я сподіваюся, що перестану гризти нігті лаятися. Я завжди з цим борюся. Лайка приходить в затишшя, викликане перевтомою або почуттям сильного нахабства після двох чарок. А коли справа стосується гризіння нігтів… Ну, це все одно трапляється при бурхливому польоті або напруженому дні. Це не по-жіночому. Знову ж таки, як і лайка”, — заявила зірка серіалу “Форс-мажори ” в The Tig.

Зрештою вона вирішила по-іншому підійти до цього питання і відмовилася ставити перед собою конкретні завдання в новому році. Можливо, така довіра до долі і зіграла їй на руку під час знайомства з принцом Гаррі. Майбутня яскрава представниця королівської сім’ї пояснила, що сподівалася прийняти несподіване і насолоджуватися тим, що не було заплановано.

“У цьому новому році єдине, що я хочу зробити, — це підійти до життя грайливо. Сміятися і насолоджуватися, підтримувати свої стандарти на високому рівні. Мій рівень самоприйняття став вищий. Моє новорічне рішення — залишити місце для магії. Щоб будувати свої плани і бути в порядку, якщо вони іноді порушуються. Ставити перед собою цілі, але бути відкритою для змін. Щоб чарівництво знало, що у мене є політика відкритих дверей і що завжди можна приєднатися до партії. Я запрошую вас зробити те ж саме. Бажаю вам прекрасного, блаженного і неймовірно чарівного року”, — звернулася Меган до своїх шанувальників.

  Репер Каньє Вест оголосив про намір балотуватися в президенти США і його вже підтримав Ілон Маск