Це не поганий старт!

Минулого тижня Меган Маркл і принц Гаррі заявили про свій намір почати нове, не залежне від королівської родини, життя. І, здається, перший крок герцогиня Сассекська вже зробила, інформує Ukr.Media.

Як повідомляє видання The Times, Меган підписала контракт зі студією Disney. Перша сесія озвучення пройшла в студії в кінці грудня 2019 року, за шість тижнів до офіційного візиту в Канаду. Times вказує, що, зокрема, через цю угоду королівська сім’я критикувала принца Гаррі і Меган Маркл.

Робота з Disney не сприятиме матеріальному добробуту пари: герцогиня буде озвучувати персонажів мультфільмів в обмін на пожертвування. Однією з організацій, яку підтримає Маркл, стала Elephants Without Borders, яка допомагає захистити тварин від браконьєрів.

Нагадаємо, не так давно пара оголосила про складання повноважень та припинення виконання обов’язків “старших” членів королівської сім’ї. Рішення було продиктовано, в тому числі, бажанням працювати самостійно і здобути фінансову незалежність. Вони додали, що прийняли це рішення після “багатьох місяців роздумів і внутрішніх обговорень” та за підтримки своїх шанувальників.

Варто відзначити, що принц Гаррі в даний час є шостим в черзі престолонаступництва.