Навіщо сьогодні виставляють речі на сонце.

В православ’ї 25 лютого згадують про Митрополита Олексія. У народному календарі називається дата день Олексія, інформує Ukr.Media.

Ким був святий Олексій?

Родом Олексій був з московських бояр (сім’я Бяконт), жив у XIII-XIV століттях. Грамоті він навчився дуже рано і з юнацьких років мріяв стати монахом. Коли йому було дев’ятнадцять, прийняв чернечий постриг і прожив в обителі до сорока років.

Потім зайнявся дипломатією і державною діяльністю. У 1352 році Олексія призначили Митрополитом всієї Русі. Він користувався великою повагою в Золотій Орді, через те, що вилікував дружину хана Тайдулу, яка страждала недугою очей. Олексій поклав початок будівельних робіт зі зведення кам’яного Кремля в Москві.

У 1378 році він покинув світ земний.

Які на цей день існують традиції та обряди?

25 лютого знахарі зцілюють від переляку, лікування виходить особливо ефективним. Якщо у переляканої людини легка форма, то можна допомогти її самостійно.

Потрібно вночі вивести її на вулицю, стати під відкритим зоряним небом і вимовити: «Йди, переляк, йди. А ще краще, на зоряне небо лети». Коли сильний переляк, без допомоги цілителя обійтися не вийде.

В ніч на 25 лютого віщі сновидіння, так що запам’ятайте їх і постарайтеся розгадати.

На Русі господині в цей день випікали відкриті пироги з рибною начинкою. Увечері за вечерею по шматочку повинен був з’їсти кожен член сім’ї, щоб у домі панували злагода, фінансовий достаток, добробут та мир.

У день Олексія не відправляються в далекий шлях і не починають важливих справ, вони виявляться не такими успішними, як хотілося б.

Сонячна енергія допоможе вам сьогодні примножити успіх та здоров’я

В кінці лютого люди вже з нетерпінням чекають весну, ось-ось вона повинна вступити у свої права. Сонця стає все більше і більше. У народі вірили, що сонячне світло ллється з очей Господніх, а від нього все набирається силою і росте.

  Леся Нікітюк зізналася, хто веде її особистий Instagram

У наших предків було прийнято 25 лютого дещо з речей виставляти на морозець і на яскраве сонечко.

Для удачі

Сьогодні зарядіть свої талісмани або обереги сонячною позитивною енергією (це може бути будь-яка річ — фігурка, прикраса).

Вранці, як тільки в кімнату проникнуть промені сонця, покладіть обрану річ на підвіконня і скажіть замовні слова:

«Сонячний світло, ти на мій талісман потрапляй, силою Божественною його наділяй. Нехай він мене від проблем та негараздів рятує, а успіх в моє життя приваблює».

Прибирайте талісман з підвіконня тільки, коли сонце вже почне сідати. Заговорену річ носити скрізь з собою.

Для здоров’я

Слов’янські жінки вранці 25 лютого виносили на вулицю свою пряжу, вибирали сонячне місце і залишали нитки прямо на снігу. Поки вони лежали, розмовляли з сонцем, просили, щоб світило поділилося з нитками своєю силою і міцністю. А у ранкового морозцю просили для пряжі свіжості.

У народі вірили, що зіткана з такої пряжі сорочка буде довго носитися. А той, кому вона дістанеться, весь наступний рік проживе здоровим.

Також в морозний сонячний ранок рукодільниці залишали на снігу прядку з льоном, щоб мотки виходили рівні, а нитки були білі й чисті. Такий обряд можна проводити і в нинішній час, адже багато жінок захоплюються зараз в’язанням.

А ще сьогодні можна зарядити сонячною морозною енергією яку-небудь дрібницю. Для жінки це може бути сорочка, для чоловіка — футболка. Винесіть річ на вулицю, виберіть сонячне місце і дайте їй полежати на морозі.

Зберігайте одяг, заряджений в день Олексія, окремо від інших (краще всього в пакеті), щоб максимально зберегти отриману енергію. Одягайте його тільки, якщо захворієте, для додання сил і швидкого одужання.

  Олі Поляковій не сподобався спільний кадр із Могилевською, адже та відфотошопила тільки себе

Для багатого врожаю

Сьогодні останній день, коли треба виносити на мороз насіння, призначене для посадки навесні. Починають це робити 22 лютого, тривалість обряду — чотири дні. Наші предки вірили, хто ні денечка не пропустить, той влітку щедрий урожай збере.

Коли насіння полежить на морозі, воно стає більш загартованим, за рахунок чого набуває силу і кращу схожість.

Погодні прикмети на 25 лютого

  • Майбутнім літом буде щедрий врожай, якщо в ніч на 25 лютого небо усипане зірками.
  • Літні місяці очікуються дощові й похмурі, якщо сьогодні по землі стелиться густий туман.