Менеджмент Андрія Данилка спростував інформацію про нібито наявні у виконавця проблеми зі здоров'ям. Артист розвіяв чутки про серйозну хворобу.

Недавні новини змусили шанувальників Андрія Данилка переживати за його здоров’я. Але артист розвіяв тривожні чутки, інформує Ukr.Media.

Нагадаємо, в одному із недавніх інтерв’ю продюсер Юрій Нікітін розповів, що в Андрія Данилка “більш серйозні проблеми зі здоров’ям, ніж може здатися”. Також він повідомив, що над його здоров’ям працює цілий колектив лікарів.

Звичайно ж, новини викликала божевільний резонанс, в пресі почали з’являтися замітки про невиліковно хворого артиста.

Зважаючи на інформаційний галас, на сторінці 47-річного співака з’явилася інформація, що розвіює домисли.

“Люди, ви що, з розуму посходили? Андрій Данилко поправляє свої проблеми зі сном. Налагоджує циркадні ритми. Все інше — норм”.

Для всіх, хто не в курсі, пояснимо: циркадні ритми — циклічні коливання інтенсивності різних біологічних процесів, пов’язані зі зміною дня і ночі, різновид біоритмів людини. Артист неодноразово говорив, що погано спить. Очевидно, це і є прояви цих ритмів.

До речі, зараз Андрій Данилко багато працює. Так, Вєрка Сердючка анонсувала у своєму Instagram випуск “Орла і Решки”, де вона з мамою (спільно) і Вірою Брежнєвою (окремо) підкорюють Іспанію.