Як зараз виглядає 23-річна донька Тоні Матвієнко – рідкісний сімейний знімок. Ульяна не любить публічності і рідко з'являється у Instagram своєї мами.

Виконавиця порадувала своїх шанувальників новими сімейними кадрами, зробленими під час традиційного відпочинку в Яремчі. Також Тоня показала спільний знімок зі своєю старшою донькою — 23-річною Уляною, інформує Ukr.Media.

У себе в Instagram Тоня Матвієнко запостила знімок з чоловіком Арсеном Мірзояном і дочками — Ніною і Уляною. Зоряне сімейство позувало в одному з місцевих ресторанів у вишиванках.

“2022 почався з казки. Я всім дякую за увагу і враження. Я наповнена снігом, горами і піснями. З Новим роком! Христос народився!”, — прокоментувала знімки артистка.

Слід зауважити, що Антоніна дуже рідко викладає знімки з Уляною в соцмережах. Відомо, що Матвієнко народила її в 17 років. Зараз Уляні 23 роки і вона навчається на режисера.

Нагадаємо, що Тоня Матвієнко прославилася у 2011, коли посіла друге місце на проєкті «Голос країни». У 2017 вона вийшла заміж за свого колегу Арсена Мірзояна. У 2016 у пари народилася дочка Ніна.