Актуальні новини

Мінреінтеграції оголосило перший тендер для мовників на територію Криму

Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій оголосило перший тендер для українських телерадіомовників на територію тимчасово окупованого Криму.
Як передає “Інтерфакс-Україна”, про це повідомив віце-прем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков.
“Хочу повідомити важливу новину. Сьогодні ми запустили процедуру першого, але далеко не останнього тендера для телерадіокомпаній, які здійснюють мовлення на тимчасово окуповані Російською Федерацією території України, а саме на територію АР Крим та міста Севастополя. Принагідно хочу запросити всіх до участі”, – заявив Резніков.
Він додав, що “підтримка локальних мовників є важливим елементом в інформаційній війні з Росією”.
Резніков також висловив сподівання, що “Верховна Рада України під час перегляду бюджету підтримає збільшення фінансування телерадіокомпаній, які здійснюють мовлення на тимчасово окуповані території”.
“Наразі для підтримки мовлення і на Кримський півострів, і на окуповані території Донеччини та Луганщини було передбачено 50 млн грн, які міністерство спрямує на підтримку мовників виключно через процедуру публічних закупівель. Усі розуміють, що цього недостатньо. Тому я вже неоднократно звертався до народних депутатів під час найближчого коригування бюджету на 2021 рік збільшити підтримку мовників на вразливі території до 100 млн грн. Це дасть змогу не втратити тих, хто вже на межі”, – наголосив український віце-прем’єр.
Оголошення про початок процедури розміщено на платформі Prozorro відповідно до чинного законодавства.
Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 8 травня 2021 року. Старт тендерного аукціону – 11 травня 2021 року.
Мета цього тендеру – задоволення культурних, інформаційних потреб населення, що проживає на тимчасово окупованих територіях, а також прилеглих до них територіях, поширення в Україні суспільно важливої інформації з питань, що належать до компетенції Міністерства реінтеграції.
Тендерна процедура оголошена та здійснюватиметься у відповідності із законом України “Про державні закупівлі”.
Цільовою аудиторією стануть жителі тимчасово окупованих територій АР Крим та міста Севастополя, а також прилеглі регіони.
Оголошена вартість становить 4 млн грн. Однак ця вартість може бути зменшена під час торгів.

  Панкратій і Кирило 22 липня: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь