Актуальні новини

Мій Art February

Нехай у вашому житті завжди буде простір і місце для культури. З нею легше і досі можливо залишатись людьми!

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1580177 {
min-height: 180px !important;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1580177{
margin: 0!important;
}

.mobile-branding-wrapper {
min-height: 200px
}
}

Мій Art February

У Львові відкрився Центр інтелектуального мистецтва Меркурій. Яків Гніздовський, Марія Примаченко, Карл Звіринський, Євгена Лисик, Алла Горська, Федір Тетянич, Костянтина Зоркін, Сергій Якунін, Олекса Фурдіяк, Альфред Максименко, Анатоль Степаненко, Алла Гончарук, Микола Трегуб, Романа Жук, Мирослава Ягода та інші автори та авторки. Про саму інституцію говорити ще рано, а колекція робіт справді вражає. Вся інофрмація про проєкт відкриття, умови відвідування та роботи центру у релізах і на його офіційній сторінці.

Ще сьогодні і завтра у Національному музеї у Львові живопис Романа Опалинського і його виставковий проєкт «Під крилом Янгола». Дивні і дивовижні сюжети автора. Кожну роботу можна розглядати годинами і бачити своє. Випала нагода побувати на авторській екскурсії, вражена скромністю цієї людини та витоврами його уяви.

У галерея «Зелена канапа» Петро Сметана та виставковий проєкт «Темне». Ще не була, але піду точно. 11 нових робіт Петра Сметани. Ще не була, але піду точно. 22 лютого о 18:00 в галереї буде зустріч та розмова з автором у форматі публічного інтерву.

У «Дзизі» Антон Саєнко та його виставка «За горизонтом». На другому поверсі у «Квартирі 35» експозиція «Споглядаю» Зоряни Гарбар. Обидві виставки до 25 лютого.

Віктор Жмак та його живопис у Трапезній Ідей. Ця виставка – маленька частина великого творчого доробку автора. Роюоти художника у музеях та приватних колекціях усього світу. Бачила, що дорогий Олесь Дзиндра постив багато знимок цих робіт. Впізнавала намальовані місця. Треба йти, поки показують)

  У Львові вдруге пройде «Галерейний вікенд»

Виставку Марії Примаченко у Львівська національна галерея мистецтв продовжили до квітня. Ідіть та диву дивуйтеся. Світ Марії повен кольорів і дивовиж.

У виставкових залах відділу «Палац Лозинського» Львівської національної галереї експозиція «Крим: у діалозі століть». Роботи Дмитра Доценка та Рустема Скибіна. Живопис, кераміка, відео.

У Музей Скульптури Пінзеля «Скорботний Христос. Те, чого не видно» до 29 лютого. Рідкісна нагода побачити відреставровану скульптуру Христа з висоти власного зросту. Можливість оглянути лише у п’ятницю та суботу. Залишились одна п’ятниця та дві суботи )

Виставка «Образ воїна» в Українському католицькому університеті – проєкт про воїнів Сил Оборони України, які отримали важкі поранення, захищаючи державу. В експозиції представлена колекція з 34 картин, створених пораненими українськими військовими під час арттерапевтичних майстер-класів від львівського художника, іконописця та волонтера Лева Скопа.

У Музей народної архітектури та побуту триває виставка колекції ікон Остапа Лозинського “Крихкіі за скло”. Цю виставку просто треба бачити, відчувати любов і дар Остапа, який творив ікони сам та збирав роботи інших. Щоб мати це вкупі і ділитись зі світом силою та світлом свого скарбу.

До 1 березня у Львівський органний зал виставка «З історії Львівського органного залу». Виставка про історію Львівського органного залу, на якій зібрані архівні документи, афіші, старі фотографії. Хто хоче знати про органний зал більше, має час, щоб дізнатись.

Першої персональна виставка випускника кафедри сакрального мистецтва, аспіранта ЛНАМ Бориса Шеремети триває до 4 береезня у Галерея ЛНАМ

Cьогодні відкривається виставка живопису Михайла Ткаченка у Домі Франка. До експозиції увійдуть більше 50 робіт Михайла Ткаченка, створені у різні періоди життя.

У виставковому залі Львівського фотомузею (приміщення Палацу мистецтв) відкрита і триває авторська виставка львівського фотографа Олег Огородник «Зачарований Ліс». Колекція з майже 40 світлин, зроблених протягом останніх чотирьох років. Люблю знимки цего пана фотографа.

  Леся Нікітюк продемонструвала ефектні курортні образи

Львівський музей історії релігії пропонує виставковий проєкт кураторки Івона Лобан «Тільки політ». В рамках проєкту представлено понад сто творів сучасного сакрального мистецтва Віктора та Наталії Проданчуків: скульптуру, графіку, інсталяцію, асамбляж, живопис.

І забаігаючи наперед, у понеділок 19 лютого у Львові відкриють музей автентичного одягу та прикрас зі всіх регіонів України. Фонди музею – приватна колекція етнографині Роксоляна Шимчук.

Є з чого обирати, є чим зцілюватись!

P.S. Ця підбірка точно не включає усіх виставок та мистецьких подій, а є лише особистим оглядом. Доповнюйте у коментарях своїми рекомендаціями.

Art February ілюструю фото Романа Балука з виставки Романа Опалинського.

Оригінал

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter
  • Юлія Хомчин

показати всі
приховати

Залишити відповідь