Актуальні новини

Федору Добронравову дозволили в’їзд в Україну

Також суд скасував заборону показу "Сватів", бо не було "належних обґрунтувань".

Федору Добронравову дозволили в'їзд в Україну

Стало відомо, що акторові Федору Добронравову дозволили в'їжджати на територію України. Так, Окружний адміністративний суд Києва скасував заборону на в'їзд Федора Добронравова до країни, інформує .

За даними прес-служби, суд прийняв рішення дозволити 57-річному акторові відвідувати Україну і скасував розпорядження Держкіно щодо заборони серіалу "Свати".

Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши справу за позовом ТОВ "Телерадіокомпанія" студія 1+1" і ТОВ "Кіноквартал", задовольнив адміністративний позов про визнання протиправними дій, скасування постанови та наказів.

Нагадаємо, Служба безпеки України в 2017 році заборонила Добронравову в'їзд до України. Співробітники спецслужби задокументували, що росіянин неодноразово дозволяв собі антиукраїнські публічні заяви, в яких, зокрема, підтримував анексію Криму Росією. Правоохоронці також зафіксували численні відвідування Добронравовим тимчасово анексованого півострова з порушенням порядку, встановленого Законом України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України».

Після цього Державне агентство України з питань кіно скасував показ картин за участю актора, в тому числі популярний серіал "Свати". Позов через заборону "Сватів" телекомпанія "Студія 1+1" подала у січні 2018 року. Держкіно скасувало державну реєстрацію серіалу в листопаді 2017 року. Канал "1+1" назвав незрозумілим таке рішення та звернувся за роз'ясненням до всіх державних органів, які регулюють це питання.

"Наскільки ми зрозуміли, причинами потрапляння до списку Добронравова та заборони серіалу "Свати" стали висловлювання актора щодо Криму. Проте чому саме зараз постало питання заборонити популярний серіал українського виробництва, для нас залишається загадкою", – заявила телекомпанія після оприлюднення рішення Мінкульту та Держкіно.

Володимир Зеленський тоді наголошував, що "Свати" – це "український серіал", виданий "за українські гроші".

  Віра Брежнєва показала фотографію, на якій позує в новому образі — стилісти в захваті, а шанувальники плюються

"Якщо комусь не подобається слово "свати" просто, а ближче слово "куми", то ви спочатку поборіть своє кумівство, а потім будете боротися з нашими "Сватами", – йдеться у зверненні Зеленського.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь