Це чудове відео потрібно побачити!

У День матері, 24 листопада, зірки публікували на своїх стрічках у соцмережах зворушливі світлини з мамами, вітаючи їх у коментарях, інформує Ukr.Media.

Крістіна Орбакайте вирішила зробити це незвичайним способом, виклавши у соцмережі веселе відео, показавши свою маму, Аллу Борисівну Пугачову, із іншого боку. А точніше, як власного візажиста!

«Моя мама може все!» — заявила артистка мала рацію.

Алла Борисівна вправно впоралася з різними пензлями, за кілька хвилин зробила Христині макіяж.

Шанувальники в коментарях захопилися вміннями Примадонни, припустили, що віртуозно наносити мейк-ап Алла Борисівна навчилася за довгі роки гастрольних виступів і концертів.

Крім того, багато відзначили, як пощастило Христині, що в неї така мама: «Чудово, коли для всіх Мега Зірка, а для вас просто мама! Зі святом вас», «Які ви гарні, бажаю міцного здоров’я, щастя, зі святом».

Максим Галкін у День матері вшанував пам’ять своєї мами Наталії Григорівни, яка померла 15 років тому. Шоумен закликав прихильників частіше згадувати про своїх батьків: дзвонити їм і говорити про любов, поки є такий шанс.

«Мамо, ти у моєму серці. Із Днем матері, дорогі підписники! Зателефонуйте мамі! Скажіть про свою любов, — нагадав Галкін шанувальникам. — Згадайте, якщо пішла! Наші мами і на Землі, і на небі завжди з нами!»

Мама телеведучого померла на початку 2000-х після тривалої хвороби.

Алла Борисівна також опублікувала фотографію своєї мами, прокоментувала світлину: «Світла пам’ять тобі, матусю».

Мама Пугачової Зінаїда Архипівна померла від інфаркту в 1986 році.