Співак порадував підписників сімейними кадрами в Instagram.

Відомий український хіп-хоп виконавець Дмитро Монатік нещодавно випустив гарячий кліп, який зняв на острові свободи — Кубі. Тепер Монатік відправився в міжнародний гастрольний тур, а в вихідні до співака в гості завітала його сім’я: дружина Ірина і двоє синів Даниїл і Платон. Щасливими сімейними кадрами виконавець поділився в Instagram зі своїми підписниками

Монатік показав, як він з родиною гуляє по віденських вуличках, вони дивляться старовинне місто, відвідують музеї та зоопарк. Незабутній уїк-енд вийшов. Дмитро не часто публікує фотографії своїх дітей, але в цей раз він показав фоловерам зворушливі знімки з підрослими синочками, інформує Ukr.Media.

Монатік назвав зустріч з родиною найкоштовнішими моментами і зізнався, що немає нічого прекраснішого, ніж сім’я, яка приїхала до нього під час гастролей. «Запам’ятовую кожну мить, секундами кожними… з Вами… У нас сьогодні величезне свято», — пише зворушливе визнання співак під публікацією. Після Відня зіркова сім’я вирушила до Німеччини, саме там заплановано наступний концерт виконавця.

Що примітно: обличчя синів Монатік так і не показує. Він вважає, що робити це слід тільки з дозволу самих Данила і Платона.