Моргенштерн розповів про життя в Дубаї. Репер виявив, що будь-який перший зустрічний в ОАЕ може виявитися набагато багатшим, ніж він.

Алішер Моргенштерн, який переїхав у Дубаї, виявив, що там його нечувані за нашими мірками заробітки нікого особливо не вражають. Репер зізнався, що буквально перший зустрічний в Арабських Еміратах може виявитися набагато багатшим за нього, інформує Ukr.Media.

“Дубай — прекрасне місце, де можеш опинитися за столом, за яким ти найменший і злиденний опущенець. І це чудово. У Москві мені навіть не хотілося виходити з дому, а тут можна просто прогулятися і раптово опинитися за столиком з дуже вагомими людьми, від яких можна набратися досвіду”, — заявив репер.

За словами виконавця, на новому місці він продовжує займатися творчістю та працювати над новими проєктами з хлопцями зі своєї команди, які спеціально прилітають до нього у Дубай.

Раніше брат Моргенштерна Максим повідомив, що репер ухвалив остаточне рішення переїхати у Дубаї і вже купив будинок в ОАЕ. В той самий час у Росії він вже розпродав практично весь бізнес та нерухомість.