Юрій Великий, опублікував відео, як він розмовляє в стилі президента.

Стало відомо, що пародіювати Володимира Зеленського у "Вечірньому Кварталі" буде екс-учасник "Братів Шумахерів" Юрій Великий. Однак, цю інформацію поки не підтвердили у "Кварталі" — там ще тримають інтригу до концерту в Одесі 13 серпня, інформує .

Сам Великий опублікував на своїй сторінці в соцмережі відео, як він розмовляє в стилі президента.

Артист розповів, що працював у "Кварталі" з 2009 року: в авторській групі, також був актором. Щодо пародії Юрій сказав, що сам вирішив "бути президентом".

"Може бути, це нескромно буде звучати, я вирішив, що буду президентом. Вирішив тоді, коли зробив першу пародію на Вову. Було це, напевно, десь у травні. Мені довелося трошки попрацювати над образом, трохи додати хрипоти в голос. Взагалі я давно хотів зробити пародію на Вову, ще коли він не був президентом".

Однак артист не підтвердив, що саме він буде "новим Зеленським":

"Я, як і всі, брав участь на рівноправних умовах у конкурсі на кращого пародиста Зеленського, який був оголошений студією "Квартал 95". Можливо, хтось замість мене буде пародіювати. І буде робити це краще. Не буду наполягати на своїй кандидатурі", — підкреслив Великий.

Також Юрій підкреслив, що не може читати жарти, які можуть образити Зеленського і взагалі він намагається не жартувати образливо.

Перший концерт з участю Великого пройде в Одесі, 13 серпня, артист не говорить, чи будуть там номери із Зеленським, але обіцяє, що "буде смішно".