Микола Тищенко та Іраклі Макацарія поділилися своїми секретами спортивної фігури.

Ресторатор Микола Тищенко та шоумен Іраклі Мацакарія часто діляться з шанувальниками у соцмережі фото, на яких демонструють відмінну фізичну форму. Про те, як харчуються і скільки проводять у спортзалі, красунчики розповіли в передачі «Зірковий шлях» на каналі «Україна», інформує .

«Дуже багато хто думає, що якщо займатися 3-4 години на день, то вони будуть в хорошій формі. Ні в якому разі. 70-80% — це, що ми приймаємо, яку їжу ми їмо. Я не називаю це дієтою, це просто правильна їжа, до якої ми звикаємо», — ділиться Мацакарія.

Чоловік зізнається, що виключив зі свого раціону фастфуд і солодощі. Але раз на тиждень таки грішить.

«З ранку це може початися з хачапурі і протягом дня там ще різні ласощі. Я не великий фанат хінкалі, я іноді можу його їсти, але не дуже часто. Саме цей день у мене неділя, коли Іраклі повністю наїдається і приймає все, що протягом тижня не потрібно їсти. Повненьким в юні роки я точно не був. З самого дитинства мені було дуже важко набрати вагу. Я навпаки був таким дрищем, можна сказати», — каже Іраклі.

Якщо на 80 відсотків зовнішність Іраклі залежить від харчування, на 20 — від здорового сну і спорту. Чоловік мінімум 4 рази на тиждень пітніє у спортзалі, плаває і бігає. Починає з розігріву стоп, а потім і стегон:

«Стаємо на одну ногу, беремо стегно, тягнемо вперед. Повинні відчувати натяг. Коліна разом. Тримаємо баланс. Як можна максимально додаємо напругу в стегна. Треба дихати в цей час. Коліна разом тримаємо. Вперед таз. Можна постояти на одній нозі, помедитувати».

  У Львові провели ювілейний фестиваль «Балатон Фест»

В інституті Мацакарія захопився спортом. Зазвичай бігає у парку близько години, а закінчує тренування знову розтяжкою. Крім спорту є у Іраклі ще один секрет ідеальної форми. Щодня він випиває до трьох літрів негазованої води.

«Вода є головним джерелом енергії для будь-якої живої людини. І потрібно обов'язково не забувати щоранку починати з чистої води», — каже шоумен.

Ресторатор Микола Тищенко теж проводить багато часу в спортзалі.

«Спочатку 12 хвилин я бігаю, аеробні всілякі завантаження. Не менше кілометра. Потім я починаю працювати над тією групою м'язів, на яку я сьогодні звертаю увагу. Ну, наприклад, груди», — ділиться Тищенко.

За годину до тренування Тищенко дозволяє собі легкий перекус. Але правила їжі залежать від того, якого результату хоче досягти людина.

«Якщо людина хоче наростити м'язову тканину, то треба поїсти за півгодини якогось білка. Ну, за годину. Якщо він хоче скинути жирової вагу, то їй не можна їсти 3 години до тренування», — говорить Микола Тищенко.

Останнім часом Тищенко викреслив зі свого раціону вуглеводи. І всерйоз замислюється, щоб знову повернутися до заняття юності — японського бойового мистецтва. Тищенко — майстер спорту з дзюдо. Він навіть в залі використовує деякі елементи східної боротьби.