Сьогодні прихильники вітають артистку з її новим досягненням.

Крім новин про весілля і медовий місяць, українська співачка Настя Каменських продовжує радувати всіх своїми професійними досягненнями. Так, стало відомо, що українська зірка з'явилася на обкладинці іспаномовного El Espacialito, інформує .

Нагадаємо, що Настя Каменських впевнено підкорює латиноамериканську сцену. Вона стала першою українською артисткою, чий хіт Peligroso двічі потрапив в найавторитетніший музичний чарт Billboard і став найпрокручуваним за версією Music Choice. Її популярність в іспаномовних країнах зростає кожен день і на цьому тижні вийшов випуск журналу El Espacialito, обкладинку якого прикрашає українська зірка.

El Espacialito — один з наймасштабніших журналів латиноамериканської ком'юніті в Сполучених Штатах. NK дала велике інтерв'ю цьому виданню, в якому розповіла про себе, свою творчість і мрії створювати музику, яка не знає кордонів. Журнал розповідає про найвизначніших діячів Латинської Америки: раніше на обкладинці з'являлися такі яскраві зірки, як: Jennifer Lopez, Anitta, etc.

Бути першою іноземкою на його сторінках — великий прорив, який свідчить про визнання NK на іспаномовній сцені. Настя Каменських вже поділилася новиною про обкладинку зі своїми шанувальниками:

"Я завжди мріяла створювати музику, яка не знає кордонів. Шалено щаслива бути на обкладинці El Espacialito — одного з наймасштабніших іспаномовних журналів в Америці. Далі — більше! Спасибі #NKteam #NICE2CU і вам, мої шанувальники, за те, що вірите і підтримуєте мене."

І ми приєднуємося до чисельних привітань шанувальників!

Зазначимо, що в рамках промо-кампанії Peligroso Promo Run виконавиця презентувала свою двомовну пісню на найбільш рейтинговому телешоу, серед яких Despierta America, Acceso Total, CBS Boston WBZ4и Buenos Dias la Familia. Під час всіх інтерв'ю Настя з задоволенням спілкувалася іспанською мовою, яку на той момент вивчала лише два місяці. Під час ефірів ведучі часто помічали її схожість з латиноамериканськими дівчатами.

  Онлайн-виставку "У нас всі вдома" від Українського Дому подовжено

Ми впевнені, шанувальники пишаються новими успіхами Насті Каменських, як і її чоловік Олексій Потапенко.